Witamy w nowym idg.pl!

Dziś uruchamiamy nowe, lepsze idg.pl. Wychodzący z beta-testów portal ma nowoczesny wygląd i łatwą nawigację. Wśród dziesiątek zmian, wprowadzamy podział na witryny tematyczne - biz, tech i fun. Nowości to też centra tematyczne, lepsza ekspozycja treści i przebudowany dział Download.

Witamy w nowym idg.pl!
Wielu z Was brało już udział w beta-testach odmienionego portalu idg.pl. Dziś premiera, więc warto przypomnieć sobie, jak szybko i efektywnie korzystać z nowych możliwości portalu.

Pierwsze wrażenie, czyli co na "jedynce"?

Rewitalizacji poddaliśmy właściwie wszystkie elementy portalu. Cała strona główna została zaprojektowana tak, by ułatwić czytelnikowi dostęp do interesujących go materiałów. Słowo-klucz, które pojawiało się w redakcyjnych rozmowach to ekspozycja treści.

Surfując po nowej "jedynce", nie sposób nie zwrócić uwagi na rotator wiadomości. Dzięki niemu, w jednym centralnie położonym oknie, wyświetlamy 5 najciekawszych tematów i artykułów. Do każdego z nich, dołączona jest ilustracja i krótka zajawka. Wszystkie pozostałe teksty, dostępne są w rubryce Wiadomości, którą sortować można według daty lub popularności. Po prawej stronie znajdziesz rubrykę Najczęściej czytane, w której wyświetlamy najpopularniejsze newsy ostatnich dni, dopasowane pod względem tematyki, czy aktualnie przeglądanego materiału. Na stronie głównej znajdziesz też działy Download, gdzie codziennie pojawiają się nowe aplikacje, Porady, Recenzje i Testy, czyli nasze warsztaty i laboratoria, w których znajdziesz przydatne tutoriale, benchmarki sprzętu i testy oprogramowania.

Wiemy, że na idg.pl zaglądają odbiorcy śledzący biznesowy aspekt IT, deweloperzy szukający wiedzy o nowych technologiach, ale też internauci zainteresowani zabawą i rozrywką. Odtąd, każdy może "konsumować" idg.pl w wybranym smaku: biznesowym (biz.idg.pl), rozrywkowym (fun.idg.pl) lub technologicznym.