Witamy w nowym idg.pl!

Witamy w nowym idg.pl!
Witamy w nowym idg.pl!

Polecane programy

Przejrzysty i bogaty dział Download

Jedną z najpopularniejszych części idg.pl jest dział Download - Download idg.pl to kilkadziesiąt tysięcy starannie uporządkowanych programów na wszystkie systemy operacyjne. W serwisie jest też coraz więcej aplikacji na smartfony i telefony komórkowe. Wśród nowości wymienić trzeba m.in. przejrzysty podział kategorii - dzięki niemu, poszukiwanie aplikacji trwa znacznie krócej.

Warto korzystać też z opcji Nowa wersja, która automatycznie wskazuje najnowszą edycję przeglądanego programu. Na przykład: jeśli chcesz pobrać Firefoksa i natrafisz na wersję 3.6.10 narażoną na ataki hakerów, idg.pl poinformuje o możliwości ściągnięcia nowszej wersji Mozilla Firefox 3.6.12

Witamy w nowym idg.pl!

Pobierając aplikację, zwróc uwagę na przycisk "Nowa wersja". Dzięki niemu, szybko przejść możesz na stronę najnowszej wersji programu.

Nowa strona startowa sekcji Download idg.pl, to także odświeżone zakładki, takie jak: Popularne, Pełne wersje, Nowości i Komentowane. Dzięki nim szybciej znajdziesz programy, których potrzebujesz.

W nowym idg.pl ładniej wygląda strona aplikacji, którą teraz można podzielić się w serwisie społecznościowych, podobnie jak zwykłą wiadomością z portalu. W ramce na temat programu, wyświetlają się informacje, takie jak: liczba pobrań, licencja, system, producent i rozmiar. Do każdej aplikacji dodana jest m.in. lista programów z tej samej kategorii.

Centra tematyczne - tylko to, co lubisz!

Kolejna innowacja lepszego idg.pl to centra tematyczne. Wszystkie materiały redakcyjne podzieliliśmy według odpowiednich kategorii, wśród których znajdziesz takie jak 3D, przeglądarka, komunikator, fotografia czy zakupy. Każdy z nich ma teraz swój własny, łatwy do zapamiętania adres. Jeśli, na przykład, lubisz iPhone'a i urządzenia mobilne - wpisujesz po prostu: iphone.idg.pl. Jeśli zaś szukasz programów antywirusowych, wpisz na pasku adresu bezpieczenstwo.idg.pl.

Każde centrum ma też swoją własną stronę startową. Wszystkie wiadomości, recenzje, programy i porady dopasowane są do wybranej kategorii tematycznej. Przykładowo, przeglądając centrum browser.idg.pl, w jednym miejscu otrzymujemy wszystkie informacje, jakie w ostatnim czasie napisano na temat przeglądarek internetowych Chrome, Firefox, IE, Opera czy Safari.