Podrasuj Swój Komputer - ruszyła druga edycja konkursu

Pamiętasz pierwszą edycję konkursu "Podrasuj Swój Komputer"? Cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jeżeli żałujesz, że to nie twoja maszyna została podrasowana, mamy dla ciebie doskonałą wiadomość. Przygotowaliśmy drugą edycję konkursu, w którym Twój ukochany komputer może zostać zmodernizowany i stać się prawdziwym demonem prędkości. Wartość modernizacji sprzętu Zwycięzcy kolejny raz przekroczy 10 tys. złotych. Dodatkowo, mamy także całą masę nagród pocieszenia, m.in: sprzęt sieciowy, programy antywirusowe, zestawy głośnikowe, klawiatury i myszki, zestaw chłodzenia wodnego, pamięci i dyski przenośne, najnowsze gry komputerowe i wiele innych "gadżetów". To jeszcze nie wszystko: każdy uczestnik konkursu otrzyma możliwość uzyskania kredytu w Invest Banku bez wkładu własnego na tuning komputera wraz z fachową poradą ekspertów z firmy Komputronik. Nie zwlekaj, maszyna marzeń za 10 tys. złotych może być Twoja!

Gdy mała prędkość działania twojego komputera doprowadza cię do furii, otworzenie więcej niż 2 aplikacji całkowicie go zawiesza, a jedyna grą, która działa w miarę płynnie jest Saper, niewątpliwie czas na modernizację albo całkowitą wymianę sprzętu. Możesz oczywiście po prostu dołożyć pamięci, wymienić kartę graficzną czy procesor. My proponujemy ci jednak coś innego. Zgłoś swoją maszynę do drugiej edycji konkursu "Podrasuj Swój Komputer". Zwycięzca wygra komputer marzeń, przygotowany specjalnie dla niego przez ekspertów z firmy Komputronik. Wystarczy, że przekonasz internautów, aby zagłosowali właśnie na ciebie i twój pordzewiały i zakurzony pecet zamieni się w maszynę, której zazdrościć ci będzie całe miasto.

Co zrobić aby zdobyć komputer marzeń? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie konkursu, przeczytasz regulamin i podasz parametry swojego komputera. Nie powinno to zająć więcej niż 15 minut. Reszta zależy od cievue - najlepsi uczestnicy pierwszej edycji konkursu do promocji "swojego zestawu" zaprzęgli znajomych, rodzinę, ba! - małe społeczności internetowe. Stwórz stronę internetową odsyłającą do twojego zgłoszenia, poproś babcię aby namówiła do głosowania cały Osiedlowy Klub Seniora albo wykup płatny link w Google. Pamiętaj jednak, że informacje, które podajesz, muszą być prawdziwe - dotyczy to zarówno twojego starego peceta jak i danych teleadresowych. Po zgłoszeniu swojego komputera i zaakceptowaniu go przez moderatorów (może to potrwać kilka godzin ze względu na przewidywaną dużą liczbę zgłoszeń) nie zapomnij odwiedzić karty uczestnika i dodać do swojej maszyny zdjęcia. Może to zwiększyć twe szanse na wygraną.

Druga edycja konkursu "Podrasuj Swój Komputer"

Pierwsza edycja konkursu "Podrasuj Swój Komputer"