10 gwiazd YouTube

10 gwiazd YouTube
Jak pobierać filmy z YouTube?

Porada: Pobieraj z YouTube - jak ściągnąć filmy bez kombinowania

  • YouTube Downloader HD 1.1 - aplikacja, która umożliwia pobieranie filmów z serwisu YouTube (również w jakości HD) oraz ich konwersję do formatu AVI lub MP4.
  • xVideoServiceThief 2.0.1 - program przypominający interfejsem aplikację do obsługi trasnsferów peer-to-peer. Umożliwia pobieranie filmów z serwisów takich jak YouTube czy 123video.
  • YouTube Cinema 4.5.4.1 - wtyczka do przeglądarki Firefox, która umożliwia wyświetlanie filmów w trybie kinowym
  • YouTube Mobile - aplikacja do urządzeń z systemem Windows Mobile lub Symbian, która umożliwia oglądanie materiałów filmowych z YouTube na ekranie telefonu komórkowego
  • Desktop YouTube Downloader 2.2 - prosta w obsłudze aplikacja, która pobierze i przekonwertuje materiały filmowe z serwisu YouTube

4. VenetianPrincess

Nikt nie parodiuje gwiazd muzyki w równie zabawny sposób, co 26-letnia Jodie-Amy Rivera. Swoje teledyski nagrywa w domowym pokoju, ale są one na tyle efektowne, że zdarzyło się jej już kręcić produkcje dla MTV i innych stacji telewizyjnych. W zeszłym roku ujawniła, że zarabia na swojej twórczości ponad milion dolarów rocznie.

5. RayWilliamJohnson

Jeżeli nie masz pomysłu na własną twórczość, zacznij recenzować cudzą. Ta metoda sprawdziła się w przypadku Raya Williama Johsona, który dwa razy w tygodniu w zabawny sposób komentuje najśmieszniejsze filmiki, jakie zadebiutowały ostatnio w Internecie. Kanał Raya ma już ponad 1,4 mln widzów, a jego autor jest podobno w trakcie rozmów z jedną z amerykańskich telewizji na temat emisji własnego show.

6. charliejames1975

Zuzana to jedna z najpopularniejszych Kanadyjek w serwisie YouTube, chociaż tak naprawdę pochodzi z Czech. W swoich filmach pokazuje, jak wykonywać ćwiczenia, dzięki którym każdy będzie mógł mieć tak doskonale uformowane ciało jak ona.