10 gwiazd YouTube

10 gwiazd YouTube
Jak pobierać filmy z YouTube?

Porada: Pobieraj z YouTube - jak ściągnąć filmy bez kombinowania

  • YouTube Downloader HD 1.1 - aplikacja, która umożliwia pobieranie filmów z serwisu YouTube (również w jakości HD) oraz ich konwersję do formatu AVI lub MP4.
  • xVideoServiceThief 2.0.1 - program przypominający interfejsem aplikację do obsługi trasnsferów peer-to-peer. Umożliwia pobieranie filmów z serwisów takich jak YouTube czy 123video.
  • YouTube Cinema 4.5.4.1 - wtyczka do przeglądarki Firefox, która umożliwia wyświetlanie filmów w trybie kinowym
  • YouTube Mobile - aplikacja do urządzeń z systemem Windows Mobile lub Symbian, która umożliwia oglądanie materiałów filmowych z YouTube na ekranie telefonu komórkowego
  • Desktop YouTube Downloader 2.2 - prosta w obsłudze aplikacja, która pobierze i przekonwertuje materiały filmowe z serwisu YouTube

7.MichellePhan

23-letnia Michelle Phan słynie ze swoich makijaży. Zaczynała jako nastolatka w 2006 r., obecnie współpracuje z firmami kosmetycznymi, ma nawet własną linię kosmetyków do makijażu. Część zysków z YouTube'a przeznacza na cele charytatywne.

8. HDstarcraft & HuskyStarcraft

Jak na kanał poświęcony grze, która nie miała jeszcze oficjalnej premiery, HDStarcraft cieszy się zadziwiająco dużą popularnością. Jego autor w porywający sposób komentuje mecze w Starcrafta, przeprowadza również wywiady z najlepszymi graczami.

9. Fred

go.pcworld.pl/bd956

Fred to fikcyjna postać wykreowana w 2005 r. przez Lucasa Cruikshanka, nastolatka z USA. Mimo, że Fred w zabawny sposób opowiada o swoim życiu w patologicznej rodzinie, program kierowany jest do młodszego odbiorcy. Wszystkie filmy z Fredem odtwarzane są w przyśpieszonym tempie, w efekcie czego głos bohatera przypomina postacie z filmów animowanych. W tym roku będzie miał premierę pełnometrażowy film telewizyjny z Fredem w roli głównej.

10. Nigahiga

Nigahiga, a właściwie Ryan Higa, to japońsko-amerykański komik, który od wielu miesięcy dominuje na liście najpopularniejszych gwiazd YouTube. Ryan Higa zaczynał karierę w serwisie dzieląc się w Sieci filmami, w których zabawnie synchronizował swoich ruch ust oraz domowe "teledyski" ze znanymi piosenkami. Po kilku głośnych sprawach o prawa autorskie Higa zmienił styl i zaczął dodawać filmy własnej produkcji (m.in. "How to be Gangster" i "How to be Emo"). Jego popularność została dostrzeżona w Hollywood. Efektem była m.in. płyta DVD z filmem "Ryan and Sean's Not So Excellent Adventure", która trafiła do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w 2009 roku. W marcu 2010 kanał Nigahiga został subskrybowany przez ponad 2 mln osób - to jak na razie najlepszy wynik w historii.