Szkolenia

zobacz archiwum »
16 listopada 2016 Zarejestruj się

Snapchat Instagram Messenger – jak budować skuteczną komunikację z klientami?

Coraz więcej aplikacji wykorzystuje trend relacjonowania i opowiadania o swojej firmie oraz produktach/usługach za pomocą codziennych, audiowizualnych materiałów publikowanych na takich serwisach jak Snapchat, Instagram lub Messenger. Zapewnia to firmom na przykład wzrost świadomości marki, promocję ich wydarzeń, procesów rekrutacyjnych, kampanii marketingowych. Które rozwiązanie wybrać? Na szkoleniu dowiesz się, jak tworzyć efektowne treści w duchu trendu semi-live, poznasz...

24 listopada 2016 Zarejestruj się

Optymalizacja kampanii sprzedażowych w Google Adwords

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to efektywnie? Jak sprawić, aby zainwestowany budżet przyniósł oczekiwany zwrot z inwestycji w postaci realnego i mierzalnego wzrostu sprzedaży?  Na szkoleniu zaprezentowane zostaną metody i techniki mające na celu zwiększenie współczynnika konwersji, obniżenie kosztów oraz racjonalne alokowanie budżetu w zależności od celów.

15 grudnia 2016 Zarejestruj się

Content marketing

Szkolenie poświęcone jest budowie strategii content marketingowej – z czego powinna być zbudowana, żeby osiągała nasze cele biznesowe i jak dobierać tematykę treści, by angażować użytkowników. To szczególnie ważne w 2017 roku, kiedy użytkownicy cierpią na ogromne przeładowanie informacyjne, a coraz więcej firm tworzy nieskończone ilości treści. Najczęściej nieskutecznych treści. Szkolenie zwieńczy warsztat z budowy strategii.