Biuro Google Polska poszerza się

Wiele wskazuje na to, że Google Polska oficjalnie rozpocznie swoją działalność w styczniu 2006 roku. Proces rekrutacyjny posunął się naprzód - przyjęto nowych pracowników. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie jednak jeszcze nie wydano.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Do niedawna jedyną osobą w polskim biurze Google był Michał Lorenc, który objął stanowisko Country Managera. Problemy z rekrutacją opóźniły otwarcie krajowej placówki amerykańskiej korporacji. Wstępnie planowano uruchomienie oddziału w IV kwartale br.

Jak się dowiedzieliśmy, w biurze Google pojawiły się nowe osoby. Michał Lorenc nie chciał jednak zdradzić, kim są nowi rekruci. Oficjalny komunikat wydamy w odpowiednim czasie. Proszę o cierpliwość - zaznaczył.

"Zaprzysiężenie" nowych pracowników polskiego Google odbędzie się w styczniu 2006 roku w siedzibie głównej korporacji w Kalifornii. Tym samym naprawdopodobniej od tego miesiąca oficjalnie ruszy krajowe biuro.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.