Nowe płatne gry na WP

Krzysztof Kozerski | 2002-10-08 16:26:44
Od 8 października zmieniły się zasady korzystania z gier w nowym serwisie GryOnLine WP. Bez ograniczeń będzie można korzystać z kilku z nich. Pozostałe będą dostępne za opłatą.
Przebudowie i modernizacji uległ cały dział gier w portalu WP. Dodano także kilka nowych gier. Opłaty nie są zbyt wysokie, a WP zapewnia że w najbliższym czasie nie wzrosną.
Najtańsza opcja kosztuje 30 groszy dziennie, natomiast dostęp do serwisu dla użytkowników pakietów internetowych TP SA jest bezpłatny i nieograniczony.

Płatności za poszczególne okresy dostępu (24 godzinne, weekendowe, tygodniowe, miesięczne) do serwisu realizowane są za pomocą SMS'ów wysyłanych na specjalne numery. Już wkrótce mają być wprowadzone także nowe możliwości opłat za gry umożliwiające wniesienie jednorazowej opłaty na pół roku albo na cały rok.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze
Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

reklama
Wideo
Polecane
White Papers

Chmura SAP dla obsługi klienta, sprzedaży i contact center

Oferowana na naszym rynku chmura SAP dedykowana obsłudze klienta jest unikalna – to fakt! Jeden producent oferuje zarówno...

Zabezpiecz się przed celowymi atakami dzięki Security Intelligence

W szczegółowym opracowaniu IDC analizuje jak Security Intelligence pozwala organizacją chronić się prze ciągłymi,...
Subskrypcje
Raport adSTANDARD 2014
Raport konferencyjny powstał w wyniku wielu spotkań i konsultacji z Radą programową konferencji adSTANDARD 2014. Jego podstawę stanowią najnowsze informacje o stanie polskiego rynku reklamy z uwzględnieniem porównań do osiągnięć i...
Znajdziesz nas

© Copyright 2014 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00 fax(+4822)321-78-88