0,5 miliona w Allegro

W serwisie aukcyjnym jest już zarejestrowanych ponad 500 tys. użytkowników. Wartość obrotów w pierwszym półroczu 2002 była o 25% wyższa niż przed rokiem.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Liczba użytkowników zarejestrowanych w serwisie aukcyjnym Allegro przekroczyła 500 tys. Według informacji przedstawicieli serwisu, stały przyrost nowych rejestracji wynosi obecnie ok. 1000 kont dziennie. Nowi użytkownicy rejestrują się bezpośrednio poprzez strony Allegro.pl a także z serwisów prowadzonych przez Allegro.pl wspólnie m.in. z Onet.pl, Gazeta.pl, Hoga.pl.

W pierwszym półroczu 2002 obroty w Allegro.pl wyniosły 68,7 mln zł, i były o ponad 25% wyższe niż przed rokiem. W Allegro sprzedaje się obecnie do 40% wystawianych na aukcję przedmiotów. Łącznie od stycznia do czerwca br. zostało sprzedanych blisko 650 tys. przedmiotów, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w tym samym okresie przed rokiem i niemal tyle samo co w całym roku 2001 (674 tys.).

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.