Ale gdzie jest "megapanel" blogerów? wystąpienie Konrada Traczyka na SocialMediaStandard

Konrad Traczyk to jeden z panelistów konferencji SocialMediaStandard. Sprawdź czego możesz się dowiedzieć podczas jego wystąpienia.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się


Ale gdzie jest „megapanel” blogerów?

Definiujemy problem rynkowy, który do tej pory nie został zaadresowany i zastanawiamy się, jakie są potencjalne ścieżki jego rozwiązania. Następnie tworzymy serię prototypów i jak najszybciej zaczynamy rozmawiać z przedstawicielami graczy rynkowych, którym problem ten może doskwierać. W przypadku Hashranka teza brzmiała: nie ma „megapanelu” blogów i vlogów.

Kliknij, aby powiększyć

Konrad Traczyk – founder The Tool/Hashrank, poprzednio CEO Social Hackers, spółki z kapitałem większościowym Grupy O2 tworzącej produkty konsumenckie oparte o API sieci społecznościowych, Head of Social Media Euro RSCG Poland (obecnie Havas) raportujący do prezesa zarządu grupy, Head of Content Division One-2-One S.A.

Serdecznie zapraszamy na konferencję SocialMediaStandard. Sprawdź sczególy na http://www.internetstandard.pl/socialmediastandard/

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.