Megapanel, luty 2011 r. - Grupa Gazeta.pl wyprzedza youtube.com

xray hand

Prezentujemy zestawienie najpopularniejszych witryn i aplikacji internetowych, z których korzystają polscy użytkownicy sieci. W lutym do pierwszej piątki wskoczyła grupa Gazeta.pl, która wyprzedziła serwis youtube.com.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Największą zmianą na szczycie zestawienia jest oczywiście roszada Gazety.pl i youtube.com. Warta odnotowania jest również strata 300 tysięcy użytkowników przez grupę Nk.pl, przy jednoczesnym zysku Facebooka na poziomie 150 tysięcy RU. Tym samym dystans między dwoma największymi serwisami społecznościowymi w Polsce zmniejszył się do 2 milionów.

O dwie pozycje awansowała grupa Infor, która wykorzystała spore spadki Polskapresse i Ringier Axel Springer. Z pierwszej dwudziestki zniknęły dobreprogramy.pl i grupa spolecznosci.pl, a na ich miejsce wskoczyły demotywatory.pl (19. pozycja) i grupa Murator (20. miejsce).Duży spadek grupy nk.pl pozwolił wskoczyć Onetowi na drugie miejsce, wyprzedzając konkurencję o zaledwie 4 tysiące użytkowników. 250 000 użytkowników straciło Ceneo co przełożyło się na spadek z 14 na 17 pozycję w zestawieniu domen. Z TOP20 zniknął Microsoft, który został zastąpiony przez demotywatory.pl.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.