LabStar - rusza konkurs Wirtualnej Polski dla startupów

Wirtualna Polska rozpoczęła konkurs LabStar, którego celem jest wyszukiwanie osób z nowymi pomysłami na biznes w Internecie. Dla zwycięzców przewidziano duże pieniądze, reklamę i oraz wsparcie technologiczne i backoffice'owe.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017

Dowiedz się, jak planować skuteczne kampanie mediowe w internecie wykorzystując najświeższą wiedzę i nowoczesne narzędzia. Poznaj...

Zarejestruj się
28 lutego 2017

Chcesz wiedzieć, za pomocą jakich narzędzi możesz obiektywnie ocenić mocne i słabe strony Twojego serwisu pod względem SEO. Chcesz samodzielnie...

Zarejestruj się
Do 5 kwietnia możecie zgłosić swój projekt w konkursie Wirtualnej Polski dla startupów.Do 5 kwietnia możecie zgłosić swój projekt w konkursie Wirtualnej Polski dla startupów.

Polecamy:Zobacz też:

LabStar to projekt dla start-upów, w których udział wziąć mogą wszyscy, którzy myślą, że mają ciekawy pomysł na nowy serwis lub usługę internetową.

Konkurs składa się z trzech etapów, a dla zwycięzców przewidziano do 200 tys. złotych w gotówce na finansowanie realizacji pomysłu oraz do 750 tys. zł w reklamie na stronach Wirtualnej Polski.

Co równie istotne, gwarantujemy wsparcie technologiczne i backoffice'owe, m.in. w kwestiach prawnych oraz księgowych - mówi koordynator programu, Marcin Pokojski.

Zgłoszenia do konkursu WP można wysyłać do 5 kwietnia. Na początek potrzebny jest krótki opis pomysłu, a także informacje na temat osoby zgłaszającej lub zespołu.

Wirtualna Polska chce by zwycięzcy LabStar weszli z nią w spółkę. Co ważne, firma obejmie w nich udziały mniejszościowe.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie konkursu LabStar.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.