Baza NetTax w Interii.pl

Do zasobów Interii dołączyła baza prawna Net Tax. Za pośrednictwem stron portalu można zamówić subskrypcję tego systemu informacji prawnej lub obejrzeć jego wersję demo.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Baza prawna NetTax to system informacji prawnej oparty na tekstach aktów normatywnych i orzecznictwie. Baza zawiera ponad 9 tysięcy dokumentów, przeszło 8 tysięcy powiązanych z dokumentami orzeczeń oraz blisko 1,5 tysiąca publikacji z prasy prawniczej. Baza posiada indeks tematyczny i alfabetyczny aktów podzielonych, zbiór wyroków Trybunału Konstytucyjnego, NSA i SN, wskaźniki publikowane przez Dziennik Ustaw i Monitor Polski, oraz zbiór tekstów z czasopism prawniczych, wyszukiwarkę aktów prawnych i forum dyskusyjne. Zbiór aktów prawnych aktualizowany jest na bieżąco. Stan prawny utrzymywany na bieżąco jest od 1 stycznia 1998 r. a w bazie dostępne są także dokumenty starsze, począwszy od 1922 r.

Baza Net Tax została wyróżniona m.in. pierwszą nagrodą w kategorii oprogramowanie dla kancelarii podatkowych i biur rachunkowych, podczas III Salonu Książki Podatkowej w Łodzi i zdobyła wyróżnienie na V Targach Komputerowych Infobit.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.