Dziennikarz.pl monitoruje dyskusje w Sieci

Dziennikarz.pl wprowadza wyszukiwarkę grup dyskusyjnych OpinioNet. Serwis będzie sprzedawał firmom wyniki monitoringu dyskusji w Internecie pod kątem wybranych zagadnień.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Zadaniem OpinioNet-u jest monitorowanie wiadomości wysyłanych przez polskich internautów do grup dyskusyjnych USENET. OpinioNet będzie oferowany firmom, które tą droga będą mogły zapoznać się z opiniami potencjalnych klientów na temat firmy i jej produktów lub innych zadanych faktach, mogących mieć wpływ na działalność firmy.

OpinioNet oprócz wyszukiwania na podstawie słów kluczowych posiada opcje wyszukiwania złożonego, pozwalające doprecyzować pytania oraz „filtrować” wyniki pod względem dokładności trafienia. Wyniki monitorowania będą sprzedawane w formie raportów, które rozsyłanych pocztą elektroniczną według ustalonej częstotliwości. Serwis zapowiada udostępnienie jeszcze innych narzędzi do monitorowania Internetu, w tym wersji OpinioNet- u dla klientów niebiznesowych.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.