socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES - social media dla przedsiębiorstw

Tak jak w poprzednich latach, tematyka kultowej już konferencji socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES, stawia na  użyteczność serwisów społecznościowych dla przedsiębiorstw.  Rozpoczniemy od analizy obecnej sytuacji w Polsce, przejrzymy trendy jakie rysują się na Świecie ale już teraz wiemy i zaprezentujemy, co nurtuje firmy, jeśli chodzi o uczestnictwo w coraz dojrzalszym segmencie social media.

socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES - social media dla przedsiębiorstw

W gronie ekspertów i praktyków, omówimy współdziałanie społeczności w połączeniu z dynamicznym rozwojem dwóch potężnych obszarów biznesu - ecommerce i mobile. Przedstawimy czołowe case studies największych uczestników rynku ale zawsze ze szczególnym przywiązaniem uwagi do rzeczywistej użyteczności przykładów dla usprawnienia obecnych, realnych i lokalnych działań firm w Polsce.

Szeroki zakres tematyczny, zawężamy do spraw najważniejszych i istotnych dla zwiększenia zysków uczestników konferencji. Przedsiębiorca, menedżer, ekspert czy specjalista zarządzający sferą social media otrzyma pełną informację o narzędziach, badaniach, aplikacjach i źródłach wiedzy niezbędnej  do poruszania się w gąszczu branżowych terminów, rozwiązań i możliwych opcji zarówno niszowych jak i masowych platform social media.

Konferencja jest dla Ciebie jeżeli jesteś:

  • Dyrektorem zarzadzającym ds. marketingu lub social media
  • Menedżerem lub specjalistą ds. PR
  • Menedżerem i specjalistą ds. marki, produktu i komunikacji marketingowej
  • Specjalistą, menedżerem i praktykiem social media
  • Interesują Cię zagadnienia związane z serwisami społecznościowymi
  • Konferencja socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES jest właśnie dla Ciebie!
Przygotowujemy specjalne badanie dotyczące branży social media, którego wyniki wraz z pełną analizą przedstawimy w raporcie konferencyjnym. W wydaniu znajdzie się także wiele treści dotyczących najnowszych trendów dotyczących serwisów społecznościowych. Raport otrzymają wszyscy, którzy zarejestrują się już teraz oraz uczestnicy konferencji.
socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES - social media dla przedsiębiorstw

Raport-socialmediaSTANDARD-2013-BIZNES

Uwaga: cashback! Każdy z uczestników konferencji może otrzymać kartę MasterCard lub Visa, którą InternetSTANDARD doładuje kwotą 150zł! Pieniądze te uczestnik konferencji może przeznaczyć np. na pokrycie kosztów dojazdu, opłaty parkingowe lub inne wydatki. Karta nie ma wydrukowanego nazwiska (jest kartą na okaziciela), co oznacza, że płacić nią może dowolna osoba.
socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES - social media dla przedsiębiorstw

CASHBACK

Karta jest honorowana we wszystkich punktach akceptujących płatności kartami elektronicznymi. Zgromadzone na niej pieniądze można także wypłacić w bankomacie (uwaga: od wypłat gotówkowych bank może pobierać prowizję) Aby otrzymać doładowaną kartę należy spełnić wszystkie warunki promocji, zobacz detale promocji.

Konferencje Internet Standard to dwudniowe spotkania, które łączą wymiar merytoryczny (prelekcje najlepszych ekspertów z branży) i networkingowy (możliwość dyskusji i wymiany poglądów z prelegentami i innymi uczestnikami konferencji). W konferencjach uczestniczy od 150 do nawet 400 osób. Zobacz co sądzi o jednej z form zaistnienia na konferencji, Marcin Kowalczyk Special Digital and Publishing Projects Director eKiosk.

Oferta Sponsoringu

socialmediaSTANDARD 2013 BIZNES - social media dla przedsiębiorstw

oferta-sponsoringu-socialmediaSTANDARD-2013-BIZNES