iBroker.pl laureatem akcji "Milion na start-up"

Spółka Money.pl poinformowała, że w laureatem konkursu "Milion na Start-up" został broker ogłoszeń internetowych - serwis iBroker.pl. Oprócz zastrzyku finansowego twórcy projektu otrzymają też wsparcie merytoryczne.

Na ogłoszony we wrześniu 2008 r. konkurs "Milion na start-up" wpłynęło kilkaset różnorodnych zgłoszeń. Były to projekty zarówno o zasięgu lokalnym jak i charakterze globalnym, autorstwa studentów oraz pracowników naukowych, w szerokim obszarze zastosowań: od serwisów społecznościowych po innowacyjne projekty wykorzystujące technologię GPS. Organizatorzy spotkali się z dwudziestoma najlepiej przygotowanymi ofertami i wybrali projekt iBroker.pl. Money.pl obejmie 70 procent udziałów w spółce prowadzącej serwis.

http://iBroker.pl ma być pierwszym w polskiej sieci brokerem ogłoszeń. Za jego pośrednictwem będzie można zamieszczać różne oferty: (praca, sprzedaż nieruchomości) od razu na wielu portalach. Trwają już rozmowy z potencjalnymi partnerami, którzy mogą być zainteresowani takim narzędziem do pozyskiwania klientów. W pierwszym etapie rozwoju serwis skoncentruje się na ogłoszeniach rekrutacyjnych - zapewniają twórcy projektu.

iBroker.pl laureatem akcji "Milion na start-up"

iBroker.pl przekonał nas nie tylko innowacyjnym pomysłem, ale także najlepiej przygotowanym biznesplanem. Największą przewagą konkurencyjną projektu jest wprowadzenie na polski rynek nieznanej dotąd usługi multipostingu ogłoszeń - podkreślił Aleksander Kusz, wiceprezes zarządu Money.pl podkreślając, że niewykluczone jest, że spółka zainwestuje także w inne ciekawe projekty zgłoszone do konkursu.

Źródło: http://firma.money.pl