Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Płatności zegarkiem GarminPay w Banku Pocztowym

Już od dziś Klienci Banku Pocztowego mają możliwość płacenia zbliżeniowego zegarkiem za pomocą GarminPay. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Bank umożliwił już swoim Klientom korzystanie z płatności ApplePay oraz GooglePay.

Płatności zegarkiem GarminPay w Banku Pocztowym

Wdrożenia kolejnych usług w obszarze nowych technologii to realizacja strategii banku by stawać się instytucją coraz bardziej cyfrową. Płatności GarminPay dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych Banku Pocztowego oraz EnveloBanku, posiadających karty MasterCard oraz Visa. Usługa działa jak cyfrowy portfel – dodawać można do niej wszystkie karty kredytowe i debetowe dostępne w ofercie Banku.Umożliwia to szybką i bezpieczną realizację transakcji mobilnych, zarówno w kraju jak i za granicą. Według danych Narodowego Banku Polskiego za pierwszy kwartał 2019 roku płatności zbliżeniowe są akceptowane już przez wszystkie z 822 tysięcy terminali POS w Polsce.

- Zgodnie z realizowaną strategią Banku Pocztowego, kładziemy nacisk na wdrażanie rozwiązań z obszaru nowych technologii, tak by stawać się instytucją coraz bardziej cyfrową. Udostępnienie klientom usługi GarminPay to kolejny krok w tym kierunku. Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają naszym klientom przeprowadzanie transakcji płatniczych, a z drugiej strony zwiększamy konkurencyjność Banku Pocztowego. Jestem przekonany, że ułatwi nam to dynamiczny rozwój w przyszłości – komentuje Robert Kuraszkiewicz, Prezes Zarządu Banku Pocztowego.

Płatności zegarkiem GarminPay w Banku Pocztowym

W ostatnich miesiącach klienci Banku uzyskali także możliwość korzystania z: nowoczesnej platformy EnveloBanku w zakresie bankowości internetowej i mobilnej, bezpiecznego sposobu logowania do aplikacji oraz zatwierdzania przelewów z użyciem biometrii (odcisk palca) oraz płatności mobilnych GooglePay i ApplePay. Przy okazji udostępniania klientom płatności GarminPay, Bank Pocztowy przygotował promocję na zegarki Garmin z funkcją płatności mobilnych. Jeszcze w tym miesiącu dla Klientów Banku na preferencyjnych warunkach dostępne będą smartwatch GPS VivoActive 3, zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 55 Plus.

Lista zegarków Garmin umożliwiających płatności zbliżeniowe dostępna jest na stronie producenta.