Płatności zegarkiem GarminPay w Banku Pocztowym

Już od dziś Klienci Banku Pocztowego mają możliwość płacenia zbliżeniowego zegarkiem za pomocą GarminPay. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Bank umożliwił już swoim Klientom korzystanie z płatności ApplePay oraz GooglePay.

Płatności zegarkiem GarminPay w Banku Pocztowym

Wdrożenia kolejnych usług w obszarze nowych technologii to realizacja strategii banku by stawać się instytucją coraz bardziej cyfrową. Płatności GarminPay dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych Banku Pocztowego oraz EnveloBanku, posiadających karty MasterCard oraz Visa. Usługa działa jak cyfrowy portfel – dodawać można do niej wszystkie karty kredytowe i debetowe dostępne w ofercie Banku.Umożliwia to szybką i bezpieczną realizację transakcji mobilnych, zarówno w kraju jak i za granicą. Według danych Narodowego Banku Polskiego za pierwszy kwartał 2019 roku płatności zbliżeniowe są akceptowane już przez wszystkie z 822 tysięcy terminali POS w Polsce.

- Zgodnie z realizowaną strategią Banku Pocztowego, kładziemy nacisk na wdrażanie rozwiązań z obszaru nowych technologii, tak by stawać się instytucją coraz bardziej cyfrową. Udostępnienie klientom usługi GarminPay to kolejny krok w tym kierunku. Wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają naszym klientom przeprowadzanie transakcji płatniczych, a z drugiej strony zwiększamy konkurencyjność Banku Pocztowego. Jestem przekonany, że ułatwi nam to dynamiczny rozwój w przyszłości – komentuje Robert Kuraszkiewicz, Prezes Zarządu Banku Pocztowego.

Płatności zegarkiem GarminPay w Banku Pocztowym

W ostatnich miesiącach klienci Banku uzyskali także możliwość korzystania z: nowoczesnej platformy EnveloBanku w zakresie bankowości internetowej i mobilnej, bezpiecznego sposobu logowania do aplikacji oraz zatwierdzania przelewów z użyciem biometrii (odcisk palca) oraz płatności mobilnych GooglePay i ApplePay. Przy okazji udostępniania klientom płatności GarminPay, Bank Pocztowy przygotował promocję na zegarki Garmin z funkcją płatności mobilnych. Jeszcze w tym miesiącu dla Klientów Banku na preferencyjnych warunkach dostępne będą smartwatch GPS VivoActive 3, zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 55 Plus.

Lista zegarków Garmin umożliwiających płatności zbliżeniowe dostępna jest na stronie producenta.