NK.pl wprowadza przycisk "Fajne!"

NK coraz mniej ma z Naszej Klasy, a coraz więcej z Facebooka. Teraz przycisk "Lubię to!" (like), który w polskim serwisie nazywa się "Fajne!". Czy okaże się podobnym hitem?

NK.pl wprowadza przycisk "Fajne!"

"Fajne!" to prawdziwy test dla NK.pl - sukces zależy od właścicieli stron, ale zwłaszcza od aktywności "klikaczy".

Polecamy:

Zobacz też:

Więcej informacji:

Nowy widżet NK.pl działa bardzo podobnie do "Lubię to!", choć warto pamiętać, że Facebook nie jest jedynym serwisem, który udostępnia tego typu funkcję. Niedawno, czegoś podobnego doczekało się również Google.

"Fajne!" jest skierowane do właścicieli stron i internetowych i blogów, a także ich odbiorców. Każdy użytkownik witryny, który posiada konto NK.pl, może kliknąć na niej odpowiedni przycisk i przesłać informację o tym na swój profil.

Kiedy ktoś uzna, że strona jest fajna, jego znajomi dowiedzą się o tym w rubryce powiadomienia. Poza tym, oglądając jakąś witrynę, w specjalnym widżecie można będzie sprawdzić, kto z przyjaciół już ją polubił.

Nie wiemy czy właściciele stron internetowych uznają nową możliwość za "fajną" i umieszczą ją u siebie. Na pewno nie trzeba przekonywać ich do tego typu promocji - w końcu facebookowe "Lubię to!" nawet kilkukrotnie zwiększa ruch na niektórych stronach.

Widżet jest dostępny pod adresem: nk.pl/widgets.