NK.pl testuje nową stronę powitalną

Dwa projekty nowej strony logowania, są obecnie testowanie przez 100 tysięcy użytkowników. Dla ogółu internautów zmiany zostaną wprowadzone za kilka tygodni. NK.pl planuje również odświeżenie innych kluczowych elementów serwisu.

Ostatnio NK.pl przechodzi spore zmian, które mają pomóc jej w zachowaniu wysokiej pozycji na polskim rynku serwisów społecznościowych. Obecnie pracują nad bardziej czytelną oprawą graficzną.

Przeprojektowana strona powitalna będzie bardziej przejrzysta, a formularz rejestracyjny stanie się jednym z jej najbardziej wyeksponowanych elementów. Ma to bardziej pasować do nieco zmienionego profilu serwisu, który staje się platformą komunikacyjną.

Prace nad nowym wyglądem strony, która wita nas w serwisie trwają już półtora miesiąca. Wybrano dwa projekty cechujące się dobrym rozmieszczeniem elementów, co ma maksymalnie ułatwić obsługę. Są on również pozbawione zbędnych informacji, które tylko rozpraszają.

Zachowania 100 tys. internautów testujących nowy design są monitorowane i na tej podstawie oraz ich bezpośrednich opinii zostanie wyselekcjonowana ostateczna wersja strony logowania. Ma to być jedynie wstęp do dalszych zmian w serwisie.