Gadu-Gadu uruchamia Moją Galerię

Serwis społecznościowy MojaGeneracja.pl został rozszerzony o nową funkcjonalność. Moja Galeria, która jest na razie w fazie testowej dostępnej dla wybranych numerów GG, pozwala na publikowanie i organizowanie swoich zdjęć w internecie.

Dotychczas Moja Galeria polegała na hostowaniu zdjęć na innych serwisach. Wkrótce ma to być możliwe w ramach Mojej Generacji dla wszystkich użytkowników.

Użytkownicy będą mogli stworzyć własną galerię, katalogować zdjęcia w albumach tematycznych, a także wstawiać wybrane grafiki wprost do tworzonego przez siebie bloga na serwisie MojaGeneracja.pl. Zdjęcia z galerii będzie można wyświetlać również jako pokaz slajdów.

Gadu-Gadu uruchamia Moją Galerię

Niedawno ruszył serwis Garnek.pl, który ma zamiar zdominować rynek na "luźne" zdjęcia. W polskim internecie od niedawna działają również analogiczne fotograficzno-społecznościowo serwisy, m.in. Odbitka.pl czy TopFoto.pl.

http://www.mojageneracja.pl

Aktualizacja: 18 września 2007 11:24

Od dziś każdy użytkownik serwisu społecznościowego MojaGeneracja.pl może skorzystać z Mojej Galerii. - Tylko w ubiegłym tygodniu, przed oficjalnym otwarciem, w okresie testów z galerii skorzystało wiele tysięcy internautów - mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A.