Citeam.pl. Allegro próbuje sił w zakupach grupowych

Czy po "roku Groupona", przyjdzie czas na rok Citeam.pl? Grupa Allegro uruchomi niedługo własne zakupy grupowe. Na razie, w Sieci pojawiła się tylko oferta dla przedsiębiorców, którzy mogliby podjąć współpracę z serwisem. Dodajmy: bardzo ciekawa oferta.

Na blogu Grzegorza Marczaka pojawiła się oferta współpracy, którą firma QXL Poland (właściciel Allegro.pl) rozsyła polskim sprzedawcom i usługodawcom.

To, co interesujące to ledwie 10 proc. prowizji od wartości sprzedanych towarów, które miałoby trafić do Citeam.pl. Dla porównania, prowizja w Grouponie wynosi całe 50 procent. Przedsiębiorcy docenią też fakt, że należności w nowym serwisie mają być wypłacane sprzedawcom od razu - jeszcze przed realizacją kuponu.

Citeam.pl będzie mocno powiązane z innymi serwisami Grupy Allegro. Oferty zakupów grupowych pojawią się w Allegro.pl, a ciekawe deale będą rozsyłane w newsletterze do ponad 10 mln użytkowników.

Logo Citeam.pl sugeruje, że z większości dealów skorzystają mieszkańcy dużych miast. Na stronie nowych zakupów grupowych można obecnie pozostawić swój e-mail, by otrzymywać wiadomości o rozwoju serwisu.