ARBOinteractive: Paweł Karaś na czele zespołu odpowiedzialnego za kampanie w Facebooku

W ARBOinteractive Polska wydzielono zespół do obsługi kampanii reklamowych na serwisie Facebook. Kieruje nim Paweł Karaś na stanowisku Head of Facebook Sales.

Kierowany przez Pawła Karasia zespół docelowo będzie liczyć cztery osoby dedykowane wyłącznie sprzedaży i obsłudze kampanii reklamowych na Facebooku. Naszym celem jest zbudowanie zgranego zespołu specjalistów w dziedzinie social marketingu, którzy będą stanie nie tylko realizować efektywne kampanie na Facebooku, lecz także towarzyszyć Klientom podczas planowania ich strategii i wyboru optymalnych rozwiązań - mówi Paweł Karaś, nowy Head of Facebook Sales w ARBOinteractive Polska.

Grupa ARBOinteractive jest partnerem strategicznym serwisu Facebook w Europie Środkowo- Wschodniej od stycznia 2010 r. Na mocy umowy firma obsługuje kluczowe agencje i klientów serwisu. ARBOinteractive oferuje formaty z zakresu tzw. Engaging Ads. Lokalny partner Facebooka ma gwarantować klientom serwisu fachowość i szybkość obsługi.

Zamierzeniem ARBOinteractive Polska jest także promocja reklamy społecznościowej. Wg zapowiedzi firma zamierza aktywnie angażować się w edukację rynku w zakresie social marketingu poprzez uczestnictwo i organizację warsztatów oraz tworzenie i udostępnianie materiałów szkoleniowych dla branży. Pozostajemy w stałym kontakcie z londyńskim biurem Facebooka także w kwestii organizacji eventów branżowych w naszym kraju, jak i innego typu projektów edukacyjnych - mówi Paweł Karaś.

ARBOinteractive: Paweł Karaś na czele zespołu odpowiedzialnego za kampanie w Facebooku
Paweł Karaś jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji na SGGW w Warszawie. Od 2007 roku związany jest z Grupą ARBOmedia, gdzie początkowo odpowiadał za obsługę Klientów agencyjnych sieci ARBOnetwork. Realizował kampanie internetowe dla takich marek jak Era, Nike, HP, Ford czy McDonald’s.

Źródło: ARBOinteractive

Czytaj także:

Facebook.com w portfelu ARBOinteractive

Jak reklamować się na Facebooku? - rozmowa z Marcinem Woźniakiem

Najnowszym trendom rozwoju reklamy internetowej poświęcona jest zbliżająca się konferencja adstandard 2010 . Na social marketing oraz omówienie skutecznych sposobów zaistnienia w Facebooku przeznaczono specjalny blok tematyczny.