6 miliardów stron HotBota

Firma Lycos gruntownie odświeżyła jedną z najstarszych wyszukiwarek internetowych - HotBot. Użytkownicy nowej wersji serwisu mogą teraz szukać żądanych informacji w katalogach wyszukiwarek Fast, Google, Inktomi i Teoma - ich połączone zasoby liczą w sumie ponad 6 miliardów stron.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Serwis pozbawiony jest jakichkolwiek reklam - Lycos zamierza czerpać dochody z tzw. sponsorowanych wyników wyszukiwania (reklamy będą pojawiały się w wynikach wyszukiwania, tak jak np. w Google.com).

Zasada działania nowego serwisu jest prosta - użytkownik wpisuje szukane słowo lub frazę i zaznacza, w którym katalogu ma być przeprowadzone wyszukiwanie (Fast, Google, Inktomi lub Teoma). Możliwe jest również skorzystanie z zaawansowanych opcji wyszukiwania oraz najróżniejszych filtrów.

Przedstawiciele Lycos poinformowali również, że z czasem zamierzają uruchomić dodatkowe, specjalistyczne usługi - np. wyszukiwania artykułów prasowych czy grafik (czyli coś, co większość konkurentów oferuje już od dawna)

Więcej informacji:

http://www.hotbot.com

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.