Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

eCommerce 2011

To piąta edycja naszego raportu. Prezentujemy w nim wyniki naszego - przeprowadzanego do trzech lat - badania polskich sklepów internetowych. Jak długo działają? Ile produktów sprzedają? Jakie zagrożenia i szanse widzą na rynku? Jakie sumy i na co wydają w zakresie marketingu? Jakie są preferowane przez polskich klientów formy płatności? Kto jest liderem w zakresie wsparcia logistyki w polskich e-sklepach? Na wszystkie te pytania odpowiada nasze badanie. W tym publikujemy także wyniki innego projektu poświęconego e-mail marketingowi. Firma Sare po raz ósmy zbierała opinie użytkowników poczty elektronicznej na temat preferencji w jej stosowaniu w życiu codziennym i pracy zawodowej. Czy wiedzą Państwo, że większość z nas ma aż 3 konta pocztowe! Piszemy też o najnowszych trendach na rynku e-commerce w Polsce takich jak np. pożyczanie. Prawnicy kancelarii Baker McKenzie opisują zaś skutki ostatniego wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE w zakresie wykorzystania znaków towarowych konkurentów do pozycjonowania się w wynikach wyszukiwarek.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.