Zakładki WP - ulubione strony zawsze pod ręką

Wirtualna Polska uruchomiła usługę, która pozwala na prostą organizację ulubionych stron internetowych. Zakładki On-line działają jako rozszerzenie funkcjonalności konta WP.

Zakładki WP - ulubione strony zawsze pod ręką
Jeśli korzystacie z kilku komputerów, pewnie nieobcy jest Wam problem przenoszenia "ulubionych stron". Oczywiście można to zrobić, importując odpowiedni plik albo instalując wtyczkę, ale podczas wizyty u znajomych może to być dość kłopotliwe.

Dobre rozwiązanie to usługi sieciowe, takie jak Zakładki On-line. Nowy projekt WP pozwala użytkownikom dowolnie zarządzać swoimi ulubionych stronami, np. dodawać nowe, edytować (nazwę, opis itd.) i porządkować w odpowiednie kategorie.

Jak korzystać z Zakładek On-line?

By użyć narzędzia wystarczy zalogować się do Poczty WP (dział "dodatki") lub bezpośrednio do usługi zakładek.

Po kliknięciu w przycisk "dodaj nową zakładkę", należy jedynie wpisać adres strony, a Zakładki WP automatycznie uzupełnią informacje, takie jak tytuł strony, opis i słowa kluczowe. Oczywiście, później będzie można je edytować.

Zakładki można importować do usługi, a także zabrać z Poczty WP na swój dysk twardy. Wirtualna Polska udostępniła też wtyczki dla przeglądarek Chrome oraz Firefox, które zautomatyzują proces dodawania stron do usługi.

Zakładki On-line są przyjazne w obsłudze i bardzo użyteczne. Zapewniają wygodne sortowanie i przechowywanie swoich "ulubionych" w mobilny sposób.