Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

iplex.pl przyśle Ci film do domu

Od dzisiaj miłośnicy filmów i gier komputerowych mają możliwość zakupienia ich przez serwis VOD iplex.pl. Kupić można filmy zarówno na płytkach DVD jak i na Blu-ray, oferta została także powiększona o gry komputerowe i na konsole.

Serwis Iplex.pl pozwala na oglądanie filmów online, bezpośrednio z sieci. Od 18 listopada oferta serwisu zostanie poszerzona o możliwość zakupu filmów oraz gier na tradycyjnych nośnikach. Klienci nie będą ponosić kosztów związanych z przesyłką.

Ponadto iplex.pl zdecydował się na uruchomienie zintegrowanej porównywarki cen produktów dostępnych w serwisie z cenami produktów w innych sklepach. W Polsce zwiększa się także zainteresowanie grami dostępnymi na konsole, dlatego też oferta dla graczy obejmuje 300 gier na PC oraz konsole Play Station i XBOX.Jeśli jesteśmy zwolennikami tradycyjnego oglądania filmów to ich oferta jest równie bogata i obejmuje 4700 pozycji.