imerge wspomaga rozwój e-commerce średnich i dużych firm

Spółka imerge wprowadza innowacyjną usługę w zakresie tworzenia i obsługi projektów e-commerce oraz m-commerce i jednocześnie bierze odpowiedzialność za każdy aspekt działania biznesu online klienta.

Oferta imerge skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw, które prowadzą lub chcą prowadzić sprzedaż online.

Firma imerge oferuje m.in.: budowanie systemów i kanałów sprzedaży online oraz podnoszenie ich efektywności w takich obszarach jak: wyszukiwanie, nawigacja, optymalizacja, SEO/SEM. Wśród partnerów imerge są między innymi: Performance Media, B2BPartner, INFOR IT i FACT-Finder.Z firmą B2BPartner imerge będzie współpracować przede wszystkim w zakresie logistyki oraz dedykowanych projektów, których celem jest wspieranie procesu sprzedaży np. poprzez realizację programów lojalnościowych i partnerskich.

Imerge Sp. z o.o. została założona przez Justynę Skorupską i Andrzeja Hamankiewicza w listopadzie 2011 roku. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach biznesowo-technologicznych wspierających budowę i rozwój nowoczesnych kanałów sprzedaży e-commerce i m-commerce. Imerge to grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia oraz wdrażania projektów i procesów e-commerce.