iPad już do kupienia na Allegro

iPad już wkrótce trafi do sprzedaży, także w Polsce. Spróbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie za ile będzie można go kupić w naszym kraju. Z naszych informacji wynika, że urządzenie będzie dostępne w cenie około 1700 zł.

Według naszych nieoficjalnych informacji uzyskanych od przedstawiciela firmy Cortland, która jest dystrybutorem produktów firmy Apple na Polskę, cena iPada ma być w Polsce wyższa o 20% od ceny na rynku amerykańskim. Oznacza to, że najtańsza wersja urządzenia miałaby kosztować według dzisiejszego kursu dolara 1736 zł.

Oficjalny dystrybutor nie podaje jeszcze szczegółów, a na Allegro już pojawiła się pierwsza oferta sprzedaży urządzenia. Proponowana cena to 1990 zł, razem z dostawą trzeba zapłacić 2060 zł. Tyle, że to aukcja wirtualna. Sprzedający deklaruje, że natychmiast po pojawieniu się iPada w sprzedaży wyśle go osobom, które złożyły zamówienie. Na aukcji wystawiono 20 sztuk iPada. Czas oczekiwania na dostawę wynosi dwa tygodnie.

W kolejce po iPada można się ustawić także w serwisie iSpot.

Można tu wypełnić formularz i zarezerwować dowolny model tabletu Apple'a, od wersji z 16 GB do wersji 3G z 64 GB pamięci.

Ile w rzeczywistości trzeba będzie zapłacić za urządzenie, dowiemy się już wkrótce.