Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

iPad 2 już w lutym?

Możliwe, że następca tabletu iPad trafi do sprzedaży już w lutym. Data wydaje się w miarę pewna ze względu na źródło informacji - wprost z fabryki produkującej nowe urządzenie.

iPad 2 to obecnie najgorętsza nowość szykowana przez firmę Apple. Mimo, że premiera tabletu ma nastąpić w ciągu najbliższych kilku miesięcy ciągle nie wiadomo nic pewnego na temat tego urządzenia poza wiarygodną plotką, iż będzie ono posiadać dwie kamery i wejście USB.

Teraz do kompletu doszedł także prawdopodobny miesiąc premiery urządzenia. Jak informuje serwis DigiTimes wszystko w związku z przeciekiem prosto od pracowników firmy Foxconn Electronic, odpowiedzialnej za produkcje iPada 2. Według niepotwierdzonych informacji firma Apple miała zażyczyć sobie by w ciągu 100 dni przygotować około pół miliona sztuk urządzeń gotowych do sprzedaży.

Oznacza to, że nowy iPad może trafić do sprzedaży już w pierwszym kwartale przyszłego roku, np. w lutym. Podobno tablet miał się pojawić już w styczniu, ale oprogramowanie urządzenia ciągle znajduje się w fazie testów.

Inna wersja zakłada, że Apple zamawia taką liczbę urządzeń wcześniej by mieć zapasy zaopatrzenia na późniejszą, prawdopodobnie kwietniową, premierę.