eRecruiter od Pracuj.pl

Grupa Pracuj wprowadziła na rynek nowe narzędzie wspierające pozyskiwanie kandydatów do pracy za pośrednictwem internetu. eRecruiter to system rekrutacji on-line, umożliwiający m.in. budowanie firmowej bazy aplikacji kandydatów czy śledzenie najskuteczniejszych źródeł ich pozyskiwania.

eRecruiter umożliwia przygotowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych na firmowej stronie www, intranecie, serwisie Pracuj.pl oraz innych internetowych serwisach rekrutacyjnych. Aplikacja umożliwia także zbieranie aplikacji kandydatów za pomocą skonstruowanego przez osobę rekrutującą formularza aplikacyjnego, a nie poprzez skrzynkę e-mail.

eRecruiter jest drugim systemem rekrutacji on-line oferowanym przez Grupę Pracuj. Firma jest także jedynym w Polsce licencjonowanym partnerem firmy MrTed Ltd., sprzedającym i wdrażającym system do pozyskiwania talentów TalentLink.

Podobne narzędzie pozwalające zwiększyć efektywność rekrutacji i pomagające wyłowić najlepszych kandydatów spośród setek zgłoszeń oferuje także spółka HumanWay (projekt Netguru). Działanie aplikacji bazuje na modelu Software as a Service i adresowane jest zarówno do firm z sektora MSP, jak i większych organizacji.