Zuckerberg - tego pana na FB nie zablokujesz

Nie wiadomo, czy to bug czy żart - jeśli chcielibyście zablokować "prywatnego" Marka Zuckerberga w Facebooku to, z niewiadomych przyczyn, jest to niemożliwe.

Z cyklu informacji wakacyjnych. Jak odkrył TechCrunch - w serwisie Facebook.com możemy zablokować wszystkich użytkowników, poza jego twórcą i dyrektorem generalnym Markiem Zuckerbergiem - na jego prywatnym profiluhttp://www.facebook.com/zuck . Potwierdza to również informacja na specjalnej stroniehttp://blockzuck.com .

Klikając w standardową ikonę po lewej stronie interfejsu "Zgłoś/Zablokuj tę osobę" - otrzymujemy w przypadku prywatnego profilu Zuckerberga informację, że "z powodu ogólnego błędu nie udało się zablokować" tej osoby.

Możemy za to wysłać do niego wiadomość :)

Zuckerberg - tego pana na FB nie zablokujesz

Ciekawe, jakie mogą być przyczyny takiego posunięcia ze strony Facebooka? Czyżby twórca najpopularniejszego na świecie serwisu społecznościowego obawiał się nadmiernego okazywania mu niechęci? A może to tylko żart lub niezauważony do tej pory błąd aplikacji?

O Zuckerbergu jako osobie prywatnej nie dowiemy się za wiele z Facebooka, gdyż informacje te udostępnianie są tylko jego znajomym. Twórca serwisu już jako osoba publiczna na oficjalnej stronie ma obecnie blisko 620 tys. "lubiących".

Źródło: http://techcrunch.com