Zmiany personalne w Dziale Rozwoju Internetu pkt.pl

Na stanowisku dyrektora Działu Rozwoju Internetu w Pkt.pl miejsce Ewy Kasiak, która przenosi się do londyńskiej siedziby EDSA, zajmuje Iwona Skrzęta.

Pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne powołały na stanowisko dyrektora Działu Rozwoju Internetu Iwonę Skrzętę, wcześniej kierownika projektów z zakresu rozwoju technologii internetowych. Ewa Kasiak, dotychczasowy dyrektor Działu Rozwoju Internetu od lutego 2010 r. rozpoczyna pracę w głównej siedzibie firmy EDSA w Londynie (właściciel pkt.pl), gdzie będzie zarządzać funkcjami internetowymi w siedmiu państwach należących do holdingu.

Iwona Skrzęta posiada 14 lat doświadczenia zawodowego, które zdobyła głównie w branży IT. Na stanowisku dyrektora IDziału Rozwoju Internetu będzie odpowiedzialna za realizację strategii firmy pkt.pl i grupy EDSA w obszarze wdrożeń i utrzymania nowych technologii (online i mobile).

Pracę w pkt.pl rozpoczęła w 2006 roku zajmując się koordynacją projektów internetowych Im. in. rozwojem serwisu pkt.pl). Wcześniej przez osiem lat pracowała jako programista baz danych w Agencji Rozwoju Przemysłu, gdzie zajmowała się także doradztwem w zakresie rozwoju technologicznego i wzrostu konkurencyjności polskich firm. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.

Ewa Kasiak - na stanowisku performance monitoring manager w EDSA - będzie odpowiedzialna za koordynowanie funkcjonowania głównych elementów biznesu on-line we wszystkich krajach EDSA Holding. W latach 2007-2008 prowadziła strategiczny projekt grupy EDSA, czyli zaawansowaną platformę stron i wyszukiwarek działającą w siedmiu europejskich firmach należących do Grupy. Karierę w firmie pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne rozpoczynała w 2006 roku, gdzie zarządzała projektami wdrożeniowymi wielu aplikacji internetowych związanych z wyszukiwarką pkt.pl. Zajmowała się również affiliate marketingiem, programem partnerskim promującym witryny internetowe. Obowiązki dyrektora Działu Rozwoju Internetu pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne przejęła w marcu 2009 roku.

Źródło: Marketing News