Zmiana właściciela marki TotalBackup

Spółka Vercom, twórca TotalBackup, przekazała wszystkie kompetencje związane z produktem poznańskiej firmie TotalSafe.

Na mocy porozumienia zawartego w ubiegłym roku z holenderską spółką BackupAgent, Vercom wprowadził na polski rynek usługę do backupu danych on-line. Docelowo powstały dwie marki - TotalBackup promowany przez Vercom, przeznaczony do sprzedaży resellerskiej oraz SuperSafe, oferowany przez TotalSafe (spółka-córka Vercom). SuperSafe jest gotowym rozwiązaniem do backupu on-line dla klienta końcowego - firm i użytkowników domowych,

"Dla przejrzystości strategii i możliwości skupienia na celach długoterminowych związanych z produkcją rozwiązań dla branży IT, firma Vercom w porozumieniu z BackupAgent przekazała prawa do usługi TotalBackup spółce TotalSafe" - poinformował Vercom.

- "TotalSafe przez ostatni rok wyspecjalizował się w dystrybucji rozwiązań do backupu on-line, stąd decyzja o przeniesieniu kompetencji związanych z promocją marki TotalBackup. W chwili obecnej wysiłki Vercom skupiają się na rozwoju autorskiej platformy Redlink.pl przeznaczonej do prowadzenia kampanii głosowych, smsowych, mailowych i faksowych" - mówi Adam Lewkowicz, prezes firmy Vercom.

Tomasz Kuik, prezes firmy TotalSafe dodaje: - "Mogę zapewnić, że żadnych negatywnych skutków zmiany własnościowej nie odczują ani klienci ani partnerzy obu spółek. Wręcz przeciwnie - zmiana ujednolici działania firmy i pozwoli oferować jeszcze bardziej kompleksowe usługi, zarówno dla resellerów, jak i klientów końcowych."