Zmiana w zarządzie Onetu

Od 1 czerwca 2011 do zarządu spółki Onet.pl dołączy Maciej Kossowski, dotychczasowy Dyrektor Pionu Sprzedaży Usług Marketingowych - taką decyzję podjęła Rada Nadzrocza Grupy Onet.pl. Dotychczasowy Wiceprezes Maciej Żak, kończy pracę w zarządzie spółki, a na tym stanowisku zastąpi go Robert Bednarski.

Maciej Kossowski pracuje w Grupie Onet.pl od ponad dziesięciu lat. Zaczynał na stanowisku Key Account Managera, następnie kierował zespołem współpracy z agencjami reklamowymi. Od 2006 roku był Dyrektorem Biura Reklamy a następnie Dyrektorem Pionu Sprzedaży Usług Marketingowych. Wcześniej pracował dla JMG Sport Publishing - wydawcy "Przeglądu Sportowego", "Tempa" i "Sportu". Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Łukasz Wejchert, Prezes Zarządu tak mówi o nowy członku zarządu: "- Maciek Kossowski to doświadczony manager, który zna polską branżę online jak mało kto. W Zarządzie będzie odpowiadał za dalszy rozwój pionu sprzedaży Grupy Onet na niezwykle obiecującym i dynamicznie rozwijającym się rynku reklamy internetowej".

Drugą dużą zmianą w zarządzie spółki jest odejście Macieja Żaka, który rozpoczął pracę w Grupie ITI w 1999 roku. Od 2006 roku pracował w Zarządzie Grupy Onet.pl na stanowisku Członka Zarządu odpowiedzialnego zaBusiness Development, a od marca 2010 r. jako Wiceprezes Zarządu.

W skład Zarządu Grupy Onet.pl wchodzą obecnie cztery osoby: Łukasz Wejchert - Prezes Zarządu, Robert Bednarski - Wiceprezes, Paweł Leżański - CTO i Członek Zarządu oraz Maciej Kossowski - Członek Zarządu.