Zaśpiewaj JakElvis.pl

Wystartował serwis karaoke on-line umożliwiający nagranie wybranej przez siebie piosenki i udostępnienie jej innym.

"Jadą wozy kolorowe", "Biełyje rozy", "Baby one more time" czy "Jak anioła głos" - to wybrane tytuły piosenek, których wykonawcą stać się można dzięki serwisowi karaoke on-line http://JakElvis.pl

Za pośrednictwem serwisu każdy zarejestrowany użytkownik ("który czasem śpiewa lepiej, a czasem gorzej") może nagrać wybraną przez siebie piosenkę oraz udostępnić wersję wideo w sieci.

Nawet osoby, które nigdy nie bawiły się w karaoke nie powinny mieć problemów z nagraniem swego talentu w JakElvis.pl - tekst piosenki wraz z podświetlanymi frazami wyświetla się na ekranie, a w tle płynie podkład muzyczny. Do nagrania wystarczy zwykła kamera internetowa oraz mikrofon.

Istnieje możliwość wybierania tekstów piosenek otagowanych tematycznie (np. sentymentalne, wolne, piosenka wojskowa) jak i wg kryterium wykonawców. Przeglądać również można, odsłuchiwać i komentować twórczość innych użytkowników. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

Zaśpiewaj JakElvis.pl

JakEvis.pl

Prace nad JakElvis.pl rozpoczęły się 4 miesiące temu. Jednym z celów jaki postawili przed sobą twórcy projektu (agencja interaktywna Autentika) było dostarczenie rozwiązania, które zarówno "rozkręcać" będzie imprezy jak i stanie się miejscem prezentacji i poszukiwań prawdziwych talentów w internecie. Autorzy serwisu zapewniają, iż cały czas prowadzone są prace nad udoskonalaniem projektu oraz zapowiadają wprowadzanie nowych funkcjonalności.