Zarząd IAB Polska z odświeżonym składem

Robert Biegaj (Agora), Piotr Kowalczyk (Onet), Bartosz Drozdowski (ARBO Interactive) oraz Jakub Szcześniak (Interia) i Szymon Szmigiel (WP) to skład zarejestrowanego przez sąd w Warszawie nowego Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Nowy Zarząd Związku to swoista mieszanka doświadczenia i świeżej krwi, więc jestem pewien, że w przyszłości IAB będzie kontynuować swoje sukcesy - podsumował wynik wyborów odchodzący Prezes IAB Polska Michał Tober.

Z poprzedniej kadencji w składzie Zarządu pozostali: Robert Biegaj z Agory, Piotr Kowalczyk z Onetu i Bartosz Drozdowski z ARBO Interactive. Nowi członkowie we władzach IAB Polska to Jakub Szcześniak z Interii oraz Szymon Szmigiel z Wirtualnej Polski.

Zdaniem dyrektora generalnego IAB Polska, Jarosława Sobolewskiego, zarówno pięcioosobowy skład Zarządu, jak i obecność w nim osób dotychczas zasiadających gwarantują różne punkty widzenia oraz kontynuację rozwoju organizacji w obecnej kadencji.

W najbliższym czasie odbędzie się także wybór nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej ze względu na ustąpienie Dominika Kaznowskiego z tej funkcji po przejściu z Agory do Xevin Consulting.

IAB Polska liczy obecnie 74 członków. Do sukcesów Stowarzyszenia zalicza się przede wszystkim wprowadzenie IAB Polska do struktur IAB Europe oraz rozpoczęcie w Polsce badania IAB AdEx. IAB Polska organizuje także cykliczne imprezy branżowe (IAB Update, IAB Meeting, IAB ShowCase) oraz Forum IAB, a także konkursy MIXX Awards.

Źródło: http://media.netpr.pl