Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wystartował serwis wideo na Gazeta.pl

Co najmniej od wtorku dostępny jest serwis z wideo w wersji beta na Gazeta.pl.

Od kilku miesięcy Gazeta.pl próbuje nadgonić uciekający peleton portali, które wcześniej zainteresowały się multimediami w internecie.

Materiały wideo takie jak wywiady czy fragmenty meczów piłkarskich zaczęły pojawiać się na Gazeta.pl w sekcjach tematycznych. Często zajawiane były już na stronie głównej portalu. Wiadomo też było, że Gazeta.pl inwestuje w studio i własny zespół telewizyjny.

Wystartował serwis wideo na Gazeta.pl

Nowy serwis wideo Gazeta.pl

Nowopowstały serwis na pierwszy rzut oka gromadzić ma w jednym miejscu materiały wideo rozproszone na portalu.

W serwisie dostępne są materiały autorskie przygotowane przez redakcję portalu Gazeta.pl, Radio Tok FM, ale też materiały pochodzące z zagranicznych źródeł, do których należy serwis wideo Reuters czy fragmenty programów polskich stacji telewizyjnych.

Serwis nie obawia się umieszczania odnośników do materiałów na innych serwisach wideo, w tym Google Video, You Tube czy New York Times.

Jak na razie brak w serwisie właściwych kategorii tematycznych.

Wideo.gazeta.pl