Wyraź siebie mordami.pl

Każdy znudzony dotychczasowym awaterem internauta może bawiąc się swą fantazją i kreatywnością stworzyć własną, niepowtarzalną "mordę" korzystając z serwisu mordami.pl. Abonament rocznego dostępu do wszystkich funkcjonalności serwisu wynosi 6 złotych + VAT, korzystanie z podstawowej wersji serwisu jest bezpłatne.

Serwishttp://mordami.pl jest generatorem awatarów, za pomocą którego stworzyć można "własną gębę" identyfikującą i wyróżniającą internautę np. w blogosferze, forach dyskusyjnych, na własnej stronie internetowej czy społecznościowych serwisach.

Chciałem zrobić inny serwis niż tylko taki pozwalający na stworzenie fajnej grafiki - w Mordami możesz zachować swój awatar, wrócić do niego po jakimś czasie, dodać okulary, zmienić uśmiech itd. Twój awatar żyje i jest plastyczny - pisze na swym blogu, twórca serwisu Artur Kurasiński z agencji Revolver Interactive.

Każdy zarejestrowany w serwisie użytkownik może "przyprawić sobie gębę" korzystając z wielu możliwości m. in. wyboru owalu i koloru twarzy, kształtu uszu, oczu, fruzury, ust, dodatkowych gadżetów (np. w postaci słuchawek od iPoda, okularów, czapeczki itp) oraz oczywiście rozmiarów obrazka. W sumie skorzystać można z kilkunastu elementów służących do "wyrażania siebie".

Korzystanie z serwisu w wersji podstawowej jest bezpłatne. Dla bardziej wymagających internautów czekają dodatkowe funkcjonalności oraz nowe usługi, które systematycznie mają wzbogacać serwis (np. motywy świąteczne, okolicznościowe). Dostępne są one po opłaceniu za pomocą sms rocznego abonamentu w wysokości 6 zł + VAT.

Wyraź siebie mordami.pl

Mordami.pl

Twórca serwisu zapowiada, że trwają pracę nad pozyskaniem nowych grafików i komiksiarzy, których kreska urozmaici dotychczasową ofertę. Chciałbym prowadzić “sety autorskie" w ramach których Znany Artysta będzie wrzucał swoje prace do generatora - pisze szef Revolver Interactive.

Czy mimo kontrowersyjnej nazwy ("mordo ty moja!), specyficznego stylu grafiki oraz faktu, że w sieci jest sporo podobnych projektów (np.http://www.faceyourmanga.com oraz usługi oferowane przez wirtualne światy) mordami.pl spotka się uznaniem polskich internautów?