Wykop.pl współpracuje z Allegro i YouTube

Wykop.pl podpisał długofalową umowę o współpracy z Allegro.pl. Jest to druga w tym miesiącu decyzja, która ma pomóc serwisowi w rozwoju. Wcześniej, na serwisie YouTube pojawiły się ikonki do "wykopania filmu" w Wykop.pl, zastępując tym samym przycisk Digg.com.

W ramach umowy z Allegro.pl, pod niektórymi linkami na witrynie Wykop.pl pojawią się kontekstowo dobrane aukcje z największego serwisu aukcyjnego w Polsce. Wykop.pl będzie również reklamował konkursy, spotkania i wydarzenia organizowane przez Allegro.pl. Ze swojej strony Allegro.pl zobowiązało się sponsorować nagrody w konkursach organizowanych przez Wykop.pl. Szczegóły umowy pozostają nieznane.

W tym miesiącu Wykop.pl nawiązał współpracę również z innym gigantem polskiego (i nie tylko) rynku internetowego. W serwisie YouTube pojawił się przycisk umożliwiający szybkie dodanie filmu do serwisu Wykop.pl. Wcześniej można było tam znaleźć ikonkę serwisu Digg.com, która obecnie znajduje się w opcji "więcej". Możliwość "wykopania filmu" dostępna jest wyłącznie w polskiej wersji serwisu Youtube i napewno będzie ułatwieniem dla użytkowników obu serwisów, zwłaszcza, że obecnie duża ilość filmików z YouTube ukazuje się na Wykop.pl.