Wykop.pl na serwisie Netvibes.com

Netvibes, serwis tworzący spersonalizowane strony startowe, udostępnił specjalny widget Wykop.pl. Funkcjonalność ta umożliwi powiadamianie użytkowników Netvibes o najciekawszych informacjach znalezionych przez Społeczność Wykopu.

Netvibes działa na podobnej zasadzie, jak iGoogle czy polskie Cafe News. Serwisy te pozwalają na agregowanie w jednym miejscu (na stronie startowej) informacji, które użytkownik uzna za interesujące lub przydatne.

Serwis Netvibes został założony w 2005 r. i od grudnia 2006 r. działa w polskiej wersji językowej. Serwis ma biura w Paryżu, Londynie i San Francisco.

"Netvibes jest drugim po Youtube międzynarodowym serwisem, który stał się naszym partnerem. Jesteśmy dumni z tego, że siła naszej społeczności zaczyna być dostrzegana wśród coraz większych graczy nie tylko na polskim rynku." - mówi Michał Białek, Marketing Manager z Wykop.pl.

"Zależy nam na dostarczaniu jak najlepszego lokalnego contentu w każdym z krajów, gdzie zlokalizowany jest nasz serwis. Właśnie z tego powodu cieszymy się, że możemy zaoferować polskim użytkownikom nowy widget Wykopu" powiedział Freddy Mini, CEO Netibes.

Widget Wykop.pl będzie domyślnie zainstalowany na polskiej wersji Netvibes.

netvibes.com

netvibes.com