Wykop.pl na serwisie Netvibes.com

Netvibes, serwis tworzący spersonalizowane strony startowe, udostępnił specjalny widget Wykop.pl. Funkcjonalność ta umożliwi powiadamianie użytkowników Netvibes o najciekawszych informacjach znalezionych przez Społeczność Wykopu.

Netvibes działa na podobnej zasadzie, jak iGoogle czy polskie Cafe News. Serwisy te pozwalają na agregowanie w jednym miejscu (na stronie startowej) informacji, które użytkownik uzna za interesujące lub przydatne.

Serwis Netvibes został założony w 2005 r. i od grudnia 2006 r. działa w polskiej wersji językowej. Serwis ma biura w Paryżu, Londynie i San Francisco.

"Netvibes jest drugim po Youtube międzynarodowym serwisem, który stał się naszym partnerem. Jesteśmy dumni z tego, że siła naszej społeczności zaczyna być dostrzegana wśród coraz większych graczy nie tylko na polskim rynku." - mówi Michał Białek, Marketing Manager z Wykop.pl.

"Zależy nam na dostarczaniu jak najlepszego lokalnego contentu w każdym z krajów, gdzie zlokalizowany jest nasz serwis. Właśnie z tego powodu cieszymy się, że możemy zaoferować polskim użytkownikom nowy widget Wykopu" powiedział Freddy Mini, CEO Netibes.

Widget Wykop.pl będzie domyślnie zainstalowany na polskiej wersji Netvibes.

Wykop.pl na serwisie Netvibes.com

netvibes.com