Wygraj wejściówkę na konferencję CommunityStandard 2009!

Jaki znasz najdziwniejszy, najbardziej niszowy serwis społecznościowy? Podaj swój typ wraz z krótkim uzasadnieniem i weź udział w konkursie. Autor najlepszej - w ocenie redakcji Internet Standard - odpowiedzi otrzyma wejściówkę na jedyną w Polsce konferencję poświęconą społecznościom internetowym "CommunityStandard 2009", która odbędzie się 19-20 listopada 2009 r. Zgłoszenia przyjmujemy dziś do północy.

Konferencja CommunityStandard 2009. Społeczności internetowe odbędzie się w Warszawie 19-20 listopada 2009 r. W programie m. in. panorama polskich serwisów społecznościowych, premiery nowych projektów - w tym mikrobloga Fejm (o2.pl), sieci reklamowej właściciela Fotki.pl, serwisu ShareTheMusic.pl, a także wystąpienie Kominka - najpopularniejszego blogera polskiego internetu oraz zagadnienia poświęcone budowie i monetyzacji serwisów społecznościowych, a także social marketingu.

Zaproszeni goście - eksperci reprezentujący społecznościową branżę polskiego internetu, a także specjaliści od social marketingu i badacze socjologii sieci gwarantują wiedzę z najwyższej półki zgodną z najnowszymi trendami rozwoju mediów społecznych. Jeśli chcesz uczestniczyć w jedynej konferencji poświęconej fenomenowi społeczności internetowych weź udział w konkursie.

Wygraj wejściówkę na konferencję CommunityStandard 2009!

Konkurs trwa od piątku (13.11.2009) do poniedziałku 16 listopada (zgłoszenia przyjmujemy do północy). Należy w komentarzach pod tym wpisem odpowiedzieć na jedno pytanie. Liczy się kreatywność i pomysłowość, zwycięzcę wyłoni redakcja Internet Standard, która ogłosi wyniki we wtorek o godz. 12.00. Nie zapomnijcie podać adresu e-mail, który weryfikować będzie Wasze nicki i na który wyślemy zaproszenie na konferencję.

Zadanie konkursowe brzmi:

Podaj najdziwniejszy, najbardziej niszowy - Twoim zdaniem - serwis społecznosciowy oraz uzasadnij swój wybór w max 200 znakach.