Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Nowy prezes w Naszej-klasie... Kryzys uderza w europejską branżę telekomunikacyjną... TP skarży się na konkurenta... UE traci udział w światowym rynku nowych technologii, Chiny zyskują... Polski rekord w Internecie... Orange stawia na telemedycynę...

COMPUTERWORLD

Klient, nasz Pan!Obecny rząd otrzeźwił rynek zahipnotyzowany wizją miliardów euro na publiczne systemy teleinformatyczne. Nareszcie stawia się też pytanie, dlaczego ludzie nie chcą korzystać z Internetu w sprawach urzędowych.

http://p1.idg.pl/r/d7376

RZECZPOSPOLITA

Co firma może załatwić przez Internet O e-urzędzie mówi się w Polsce od lat, ale dopiero w tym roku wreszcie coś się w tej sprawie ruszyło. Ma być jeszcze lepiej, gdy zostanie wprowadzony nowy rodzaj podpisu elektronicznego.

http://www.rp.pl/artykul/55737,210875_Co_firma_moze_zalatwic_przez_Internet_.html

Polski rekord w Internecie W tym roku w sieci przybędzie ponad pół miliona nazw z rozszerzeniem .pl. To niemal tyle, ile przez poprzednich dziesięć lat łącznie. Wartość tego rynku przekroczyła 100 mln zł rocznie. I rośnie.

http://www.rp.pl/artykul/67344,211165_Polski_rekord_w_Internecie_.html

Kryzys uderza w europejską branżę telekomunikacyjnąLiczba nowych linii internetowych w Wielkiej Brytanii w trzecim kwartale okazała się o 20 proc. niższa od zakładanej. Wedle szacunków firmy badawczej Point-Topic na brytyjskim rynku winno pojawić się blisko 400 tys. nowych linii, a sprzedanych zostało nieco ponad 300 tys.

http://www.rp.pl/artykul/67344,210846_Kryzys_uderza_w_europejska_branze_telekomunikacyjna.html

GAZETA PRAWNA

Spowolnienie gospodarki może wyjść Cyfrowemu Polsatowi na dobreKonsolidacja rynku jest opłacalna dla klientów - uważa prezes Cyfrowego Polsatu. Spółka jest gotowa dofinansować dekodery dla naziemnej telewizji cyfrowej, jeśli zostanie operatorem drugiego multipleksu.

http://biznes.gazetaprawna.pl/wywiady/92285,spowolnienie_gospodarki_moze_wyjsc_cyfrowemu_polsatowi_na_dobre.html

GAZETA WYBORCZA

TP skarży się na konkurentaTele2 zmieniło regulamin, ale nie poinformowało klientów o prawie do odejścia - uważa Telekomunikacja Polska. W poniedziałek wysłała do UKE pismo w tej sprawie.

http://wyborcza.pl/1,82244,5855475,TP_skarzy_sie_na_konkurenta.html

Nowy prezes w Naszej-klasieMaciej Popowicz nie jest już prezesem Naszej-klasy.pl, największego serwisu społecznościowego w Polsce. Czy pożegna się ze spółką?

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5855469,Nowy_prezes_w_Naszej_klasie.html

GAZETA.PL

Orange stawia na telemedycynę"Pomarańczowy operator" rozpoczął pilotaż usługi wirtualnej recepcji. Dzięki niej pacjenci będą mogli sami wpisać się do kalendarza wizyt swojego lekarza.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,69805,5855474,Orange_stawia_na_telemedycyne.html

PULS BIZNESU

UE traci udział w światowym rynku nowych technologii, Chiny zyskująUnia Europejska traci miejsce lidera w segmencie zaawansowanych technologii, zaś Chiny rosną w siłę - wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu Komisji Europejskiej.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=1d14f171-d4bc-4f97-bf48-802883a00437