Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Surowe kary dla piratów internetowych... E-podpis dla płatników będzie o rok później... Exatel walczy o rynek administracji publicznej... SMS z zagranicy zdrożały o 75 proc. w dwa lata... eBay nie odpowie za pomoc w handlu podróbkami...

RZECZPOSPOLITA

E-podpis będzie o rok późniejDopiero za rok wszyscy płatnicy będą musieli używać bezpiecznych certyfikatów przy rozliczaniu składek. Prezydent podpisał ustawę odsuwającą obowiązek stosowania podpisu elektronicznego przez płatników składek rozliczających się przez Internet.

http://www.rp.pl/artykul/162732.html

Exatel ostro walczy ceną o rynek administracji publicznejNależąca do PGE spółka próbuje mocniej się usadowić w sektorze publicznym. Konkurencja zarzuca jej dumping.

http://www.rp.pl/artykul/162786.html

Najlepiej wśród menedżerów zarabiają szefowie działu finansówNajlepsze pensje wśród menedżerów mają szefowie działów finansowych - średnio ponad 11 tysięcy złotych brutto - wynika z analizy Money.pl przeprowadzonej w oparciu o dane z firmy Advisory Group TEST Human Resources.

http://www.rp.pl/artykul/162462.html

GAZETA PRAWNA

W dwa lata o 75 proc. zdrożały SMS z zagranicyDziś dowiemy się, czy w UE zostaną wprowadzone ceny maksymalne, które obniżą koszty wysyłania SMS, MMS i korzystania z komórkowego internetu.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/26278,w_dwa_lata_o_75_proc_zdrozaly_sms_z_zagranicy.html

GAZETA WYBORCZA

Piratów odciąć od sieciKonfiskata komputera, grzywna, odcięcie od internetu - takich kar dla piratów internetowych domagają się od Ministerstwa Kultury stowarzyszenia twórców i producentów muzyki, filmów i oprogramowania.

http://wyborcza.pl/1,82244,5455949,Piratow_odciac_od_sieci.html

eBay wygrał z TiffanyNajwiększy na świecie serwis aukcyjny eBay wygrał bardzo ważny proces z firmą Tiffany. Nowojorski sąd uznał, że eBay nie może odpowiadać za pomoc w handlu podróbkami jej biżuterii.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5455941,eBay_wygral_z_Tiffany.html

WPROST

Policja Billa GatesaPolicjanci przyjmują wartościowe prezenty za walkę z piractwem.

http://www.wprost.pl/ar/134008/Policja-Billa-Gatesa/?I=1334

(dostęp płatny)