Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Cyfrowy

Sony Ericsson podpisał umowę z Naszą Klasą... Sklep internetowy Kolporter.pl przejęła spółka z NewConnect... Youtube testuje platformę do transmisji video na żywo... Gruper.pl wystartował w Katowicach... Najwięcej czasu spędzamy na Facebooku... Wydawnictwa wprowadzają e-booki na e-czytniki... Mark Pincus, założyciel Zyngi, czyli król internetowych świniopasów... Twitter w liczbach - 70 milionów wiadomości dziennie, 70 tysięcy wywołań API na sekundę... Wyłudzili 160 tys. zł od użytkowników portalu randkowego...

RZECZPOSPOLITA

Cyberataki na posła Widackiego i księdza HelleraHakerzy podszyli się pod Jana Widackiego i e-mailem prosili jego znajomych o pilną wpłatę pieniędzy. Wcześniej włamali się do skrzynki znanego naukowca.

http://www.rp.pl/artykul/535392-Cyberataki-na-posla-i-ksiedza.html

Sony Ericsson z Naszą KlasąSzwedzki producent aparatów telefonicznych Sony Ericsson podpisał dziś w Polsce porozumienie z Naszą Klasą, na mocy którego serwis będzie dostępny w aparatach typu smartfon X8. Trafią one do sprzedaży w grudniu.

http://www.rp.pl/artykul/9211,535193-Sony-Ericsson-z-Nasza-Klasa-.html

WYBORCZA.BIZ

Mark Pincus, założyciel Zyngi, czyli król internetowych świniopasów- Gdyby znów mógł pan stanąć na początku swojej zawodowej drogi, kim by pan został? - zagadnięto niedawno Jeffreya Katzenberga, szefa wytwórni filmowej DreamWorks Animation, stojącej za takimi hitami jak "Shrek" czy "Madagaskar". Odpowiedź padła równie błyskawiczna, co zaskakująca: - Markiem Pincusem, bo to on odkrył następną wielką rzecz.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,8339028,Mark_Pincus__zalozyciel_Zyngi__czyli_krol_internetowych.html

Sklep internetowy Kolporter.pl przejęła spółka z NewConnectKielecki Kolporter sprzedał swój sklep internetowy Kolporter.pl spółce Internetowy Dom Handlowy notowanej na NewConnect.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8372047,Sklep_internetowy_Kolporter_pl_przejela_spolka_z_NewConnect.html

Antyweb

Youtube testuje (przez dwa dni) platformę do transmisji video na żywoYoutube zapowiedział na swoim blogu, że przez najbliższe dwa dni odbędą się testy platformy do live streamingu czyli czegoś co do tej pory YT używał dość okazjonalnie przy większych imprezach czy koncertach.

http://antyweb.pl/youtube-testuje-przez-dwa-dni-platforme-do-transmisji-video-na-zywo/

Twitter w liczbach - 70 milionów wiadomości dziennie, 70 tysięcy wywołań API na sekundę!Na blogu Raffiego Krikoriana z Twittera pojawiła się ciekawa prezentacja pokazująca Twittera z perspektywy ilości wiadomości i ruchu jaki serwis generuje. Trzeba przyznać, że liczby te robią wrażenie.

http://antyweb.pl/twitter-w-liczbach-70-milionow-wiadomosci-dziennie-70-tysiecy-wywolan-api-na-sekunde/

Dziennik Internautów

Wyłudzili 160 tys. zł od użytkowników portalu randkowegoWrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o oszustwa. Wyszukiwali oni swoje ofiary za pośrednictwem jednego z portali randkowych, a następnie wzbudzając w nich zaufanie, wyłudzali od nich pieniądze. Łupem oszustów padło co najmniej 160 tysięcy złotych - informuje KWP we Wrocławiu.

http://di.com.pl/news/33653,0,Wyludzili_160_tys_zl_od_uzytkownikow_portalu_randkowego.html

wirtualnemedia

Najwięcej czasu spędzamy na FacebookuFacebook po raz pierwszy pokonał Google pod względem czasu jaki internauci spędzają na stronach obu firm.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/najwiecej-czasu-spedzamy-na-facebooku

Media2.pl

Wydawnictwa wprowadzają e-booki na e-czytnikiE-czytelnictwo jest w Polsce coraz bardziej popularne. Świat Książki, WAB, Zysk i Ska, Runa, Nasza Księgarnia, Znak oraz 25 innych wydawnictw wprowadza do swojej oferty e-booki w formacie ePUB, które są przeznaczone na e-czytniki.

http://media2.pl/technologie/68736-wydawnictwa-wprowadzaja-e-booki-na-e-czytniki.html

Gruper.pl wystartował w KatowicachKatowice, to kolejna aglomeracja w której został uruchomiony serwis Gruper.pl umożliwiający tanie zakupy. Z portalu można już korzystać w 6 miastach i aglomeracjach, a do końca roku liczba ma się zwiększyć do ok. 15.

http://media2.pl/internet/68730-gruper.pl-wystartowal-w-katowicach..html