Wtorkowy Przegląd Cyfrowy

Nowelizacja ustawy wprowadzi legalne gry hazardowe w Internecie... Tylko 2 proc. polskich internautów nie ogląda telewizji... Dialog oferuje hosting dla firm... itpodbeskidzie.pl skutecznie łączy naukę z biznesem... Powstanie film o Google...

RZECZPOSPOLITA

Za hazard w sieci najłatwiej będzie ścigać grającego

Rząd ma zająć się we wtorek nowelizacją ustawy wprowadzającej legalne gry hazardowe w Internecie. Musi m.in. rozpatrzyć uwagi jakie do projektu zgłosiła Komisja Europejska.

http://www.rp.pl/artykul/9211,526208_Hazard_w_sieci_bedzie_dozwolony.html

DZIENNIK INTERNAUTÓW

Dialog oferuje hosting dla firm

Hostingowa oferta operatora skierowana jest do klientów biznesowych, którzy mają duże wymagania z zakresu dostępności danych przechowywanych na dysku, ale nie mają możliwości technicznych pozwalających na uruchomienie usługi na własnej platformie.

http://di.com.pl/news/33291,0,Dialog_oferuje_hosting_dla_firm.html

WIRTUALNE MEDIA

Powstanie film o Google

Internet po raz kolejny inspiruje Hollywood. Jesienią do kin zawita film "The Social Network" Davida Finchera o założycielach Facebooka, tymczasem producenci szykują obraz o wyszukiwarce Google.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/powstanie-film-o-google

Tylko 2 proc. polskich internautów nie ogląda telewizji

Jedynie co pięćdziesiąty polski internauta w ogóle nie ogląda telewizji - wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Natomiast prawie każdego dnia telewizor włącza niecałe 80 proc. użytkowników sieci w naszym kraju.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tylko-2-proc-polskich-internautow-nie-oglada-telewizji

NET.PR

itpodbeskidzie.pl łączy naukę z biznesem - skutecznie!

Uruchomiona została nowa, wzbogacona funkcjonalnie odsłona portalu itpodbeskidzie.pl. Poprawiono ergonomię serwisu, wprowadzono punkty promujące aktywnych uczestników. Dodano również możliwość oceniania wpisów przez społeczność portalu.

http://media.netpr.pl/pr/167529/itpodbeskidzie-pl-laczy-nauke-z-biznesem-skutecznie