Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Przegląd popularnych wersji serwisów internetowych na Windows Phone

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

W 2013 zamierzasz być zawsze na czasie, tak by nie przegapić niczego ważnego? Jeśli posiadasz telefon z systemem Windows Phone możesz na bieżąco śledzić NEWSy z całego świata, niezależnie czy szukasz informacji o ważnych wydarzeniach politycznych, nowinkach technologicznych czy plotkach związanych z życiem gwiazd. Bezpłatne aplikacje najpopularniejszych polskich serwisów internetowych czekają na wszystkich, którzy zawsze i wszędzie chcą być dobrze poinformowani!

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone
Dla ciekawych świata…

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

NY Times to mobilna wersja prestiżowego dziennika The New York Times. Aplikacja daje bezpłatny dostęp do najbardziej istotnych informacji, w tym również w formie video. Aplikacja umożliwia też dokonanie subskrypcji, która gwarantuje dostęp do dodatkowych sekcji, blogów oraz innych materiałów. NY Times jest doskonale przystosowany do Windows Phone - najważniejsze artykuły można przypinać do ekranu głównego jako oddzielne kafelki. Ponadto z aplikacji można korzystać w chmurze i jeżeli ktoś nie zdąży przeczytać wybranego artykułu na telefonie może go dokończyć na innym urządzeniu - w ten sposób zyskujemy 100% pewności, że nie umknie nam żadna z najważniejszych informacji!

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Gazeta.pl News to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych portali internetowych w Polsce - Gazeta.pl. Aplikacja podobnie jak portal zapewnia dostęp do wielu informacji z kraju i ze świata, z podziałem na wybrane kategorie tematyczne. Wybór artykułów jest ciągle aktualizowany. Ponadto aplikacja gwarantuje dostęp do tytułów powiązanych z serwisem Gazeta.pl, takich jak popularny bezpłatny dziennik miejski emetro oraz Duży Format - prestiżowe wydawnictwo, oferujące ciekawe artykuły, wywiady oraz felietony.

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Info WP.PL to z kolei mobilna wersja równie popularnego serwisu - Wp.pl. Aplikacja zadowoli każdego, kto poszukuje aktualnych i najważniejszych wiadomości, podanych w atrakcyjnej i przystępnej formie. Informacje można czytać w ramach trzech kategorii: Wiadomości, Sport oraz Finanse. Wszystkie artykuły opatrzone są ciekawymi zdjęciami oraz filmami video. Ponadto każdy użytkownik oprócz wiadomości może sprawdzić aktualną prognozę pogody lub kursy walut.

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Onet News to następny z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych posiadający swoją wersje dla użytkowników smartfonów z Windows Phone. Aplikacja oferuje najbardziej aktualne informacje w takich kategoriach jak Wiadomości, Biznes, Sport, Rozrywka. Wszystko to jest dostępne w formie interesujących artykułów, zdjęć oraz filmów video. Dodatkowo aplikacja umożliwia sprawdzenie pogody, notowań giełdowych, horoskopu, a także repertuaru kin i program TV.

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Informacje to aplikacja, która w jednym miejscu zbiera najświeższe NEWSy z najważniejszych polskich serwisów internetowych. Gwarantuje ona dostęp do informacji z takich serwisów jak: Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Tokfm.pl, Rmf24.pl, Natemat.pl oraz Fakt.pl. Dla większej wygody użytkowników wszystkie artykuły są pogrupowane w kategorie: Wydarzenia, Biznes, Sport oraz Technologia. Pobierając tę aplikację masz pewność, że nie ominie Cię żadna kluczowa informacja.

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Weave News Reader przyda się za to każdemu, kto poszukuje więcej wiadomości z zagranicy, a nie tylko z kraju. Weave News Reader jest czytnikiem RSS, który umożliwia przeglądanie informacji z wybranych przez użytkownika stron internetowych oraz blogów z całego świata. Czytnik umożliwia wybór spośród wielu kategorii (m.in. technologie, wydarzenia, gry) oraz daje szansę dowolnej personalizacji - od rozmiarów czcionek, przez kolory tytułów oraz możliwość czytania w trybie nocnym. Ponadto artykuły mogą być czytane przez aplikację wybranym przez użytkownika głosem!

… oraz dla ciekawskich

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Pudelek to dobrze znany wielu osobom serwis poświęcony ciekawostkom z życia gwiazd i show businessu. Jest też dostępny w wersji mobilnej na telefony z Windows Phone. Aplikacja codziennie publikuje interesujące plotki, wiadomości, fotografie, sesje zdjęciowe oraz premiery teledysków najważniejszych polskich i zagranicznych gwiazd. Wszystkie materiały są oczywiście opatrzone wyjątkowymi komentarzami redakcji Pudelek.pl, z których serwis znany jest już milionom Polaków. 

Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Vogue to najbardziej znany i prestiżowy magazyn modowy na świecie. Niestety nie ma jego polskiej wersji, ale jest za to aplikacja na telefony z Windows Phone. Pobierając ją użytkownik otrzymuje dostęp do najnowszych informacji ze świata mody - w tym wiadomości zza kulis, wywiady z największymi gwiazdami oraz zdjęcia z najbardziej stylowych imprez. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mody!

Informacje o firmie:

Microsoft jest liderem branży nowych technologii - dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych.  Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows. Jego najnowsza wersja - Windows 8 to pierwszy w pełni dotykowy system operacyjny Windows, który działa na klasycznych komputerach, ale także urządzeniach z ekranami dotykowymi, w tym również na tabletach. Wraz z premierą Windows 8 Microsoft wprowadził na rynek również pierwszy komputer sygnowany własnym logo - Microsoft Surface. System operacyjny Windows dostępny jest również  w wersjach na platformę mobilną - Windows Phone oraz platformę serwerową - Windows Server. Kluczową pozycję w portfolio Microsoftu zajmuje również Microsoft Office, powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Ponadto w ofercie spółki znajdują się również rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics.

Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing, i jako jedyny dostawca posiada w pełni kompleksową ofertę zarówno aplikacji, infrastruktury, jak i platformy programistycznej w formie usług w chmurze obliczeniowej. Rozwiązania chmurowe oferowane przez Microsoft mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, jak np. usługa Office 365 czy Windows Azure, ale również w modelach chmury prywatnej oraz hybrydowej, która jest połączeniem obu poprzednich modeli dostosowanym do potrzeb klienta.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora)