Wszystkie informacje na Twoim Windows Phone

Przegląd popularnych wersji serwisów internetowych na Windows Phone

W 2013 zamierzasz być zawsze na czasie, tak by nie przegapić niczego ważnego? Jeśli posiadasz telefon z systemem Windows Phone możesz na bieżąco śledzić NEWSy z całego świata, niezależnie czy szukasz informacji o ważnych wydarzeniach politycznych, nowinkach technologicznych czy plotkach związanych z życiem gwiazd. Bezpłatne aplikacje najpopularniejszych polskich serwisów internetowych czekają na wszystkich, którzy zawsze i wszędzie chcą być dobrze poinformowani!

Dla ciekawych świata…

NY Times to mobilna wersja prestiżowego dziennika The New York Times. Aplikacja daje bezpłatny dostęp do najbardziej istotnych informacji, w tym również w formie video. Aplikacja umożliwia też dokonanie subskrypcji, która gwarantuje dostęp do dodatkowych sekcji, blogów oraz innych materiałów. NY Times jest doskonale przystosowany do Windows Phone - najważniejsze artykuły można przypinać do ekranu głównego jako oddzielne kafelki. Ponadto z aplikacji można korzystać w chmurze i jeżeli ktoś nie zdąży przeczytać wybranego artykułu na telefonie może go dokończyć na innym urządzeniu - w ten sposób zyskujemy 100% pewności, że nie umknie nam żadna z najważniejszych informacji!

Gazeta.pl News to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych portali internetowych w Polsce - Gazeta.pl. Aplikacja podobnie jak portal zapewnia dostęp do wielu informacji z kraju i ze świata, z podziałem na wybrane kategorie tematyczne. Wybór artykułów jest ciągle aktualizowany. Ponadto aplikacja gwarantuje dostęp do tytułów powiązanych z serwisem Gazeta.pl, takich jak popularny bezpłatny dziennik miejski emetro oraz Duży Format - prestiżowe wydawnictwo, oferujące ciekawe artykuły, wywiady oraz felietony.

Info WP.PL to z kolei mobilna wersja równie popularnego serwisu - Wp.pl. Aplikacja zadowoli każdego, kto poszukuje aktualnych i najważniejszych wiadomości, podanych w atrakcyjnej i przystępnej formie. Informacje można czytać w ramach trzech kategorii: Wiadomości, Sport oraz Finanse. Wszystkie artykuły opatrzone są ciekawymi zdjęciami oraz filmami video. Ponadto każdy użytkownik oprócz wiadomości może sprawdzić aktualną prognozę pogody lub kursy walut.

Onet News to następny z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych posiadający swoją wersje dla użytkowników smartfonów z Windows Phone. Aplikacja oferuje najbardziej aktualne informacje w takich kategoriach jak Wiadomości, Biznes, Sport, Rozrywka. Wszystko to jest dostępne w formie interesujących artykułów, zdjęć oraz filmów video. Dodatkowo aplikacja umożliwia sprawdzenie pogody, notowań giełdowych, horoskopu, a także repertuaru kin i program TV.

Informacje to aplikacja, która w jednym miejscu zbiera najświeższe NEWSy z najważniejszych polskich serwisów internetowych. Gwarantuje ona dostęp do informacji z takich serwisów jak: Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Tokfm.pl, Rmf24.pl, Natemat.pl oraz Fakt.pl. Dla większej wygody użytkowników wszystkie artykuły są pogrupowane w kategorie: Wydarzenia, Biznes, Sport oraz Technologia. Pobierając tę aplikację masz pewność, że nie ominie Cię żadna kluczowa informacja.

Weave News Reader przyda się za to każdemu, kto poszukuje więcej wiadomości z zagranicy, a nie tylko z kraju. Weave News Reader jest , który umożliwia przeglądanie informacji z wybranych przez użytkownika stron internetowych oraz blogów z całego świata. Czytnik umożliwia wybór spośród wielu kategorii (m.in. technologie, wydarzenia, gry) oraz daje szansę dowolnej personalizacji - od rozmiarów czcionek, przez kolory tytułów oraz możliwość czytania w trybie nocnym. Ponadto artykuły mogą być czytane przez aplikację wybranym przez użytkownika głosem!

… oraz dla ciekawskich

Pudelek to dobrze znany wielu osobom serwis poświęcony ciekawostkom z życia gwiazd i show businessu. Jest też dostępny w wersji mobilnej na telefony z Windows Phone. Aplikacja codziennie publikuje interesujące plotki, wiadomości, fotografie, sesje zdjęciowe oraz premiery teledysków najważniejszych polskich i zagranicznych gwiazd. Wszystkie materiały są oczywiście opatrzone wyjątkowymi komentarzami redakcji Pudelek.pl, z których serwis znany jest już milionom Polaków. 

Vogue to najbardziej znany i prestiżowy magazyn modowy na świecie. Niestety nie ma jego polskiej wersji, ale jest za to aplikacja na telefony z Windows Phone. Pobierając ją użytkownik otrzymuje dostęp do najnowszych informacji ze świata mody - w tym wiadomości zza kulis, wywiady z największymi gwiazdami oraz zdjęcia z najbardziej stylowych imprez. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mody!

Informacje o firmie:

Microsoft jest liderem branży nowych technologii - dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych.  Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows. Jego najnowsza wersja - Windows 8 to pierwszy w pełni dotykowy system operacyjny Windows, który działa na klasycznych komputerach, ale także urządzeniach z ekranami dotykowymi, w tym również na tabletach. Wraz z premierą Windows 8 Microsoft wprowadził na rynek również pierwszy komputer sygnowany własnym logo - Microsoft Surface. System operacyjny Windows dostępny jest również  w wersjach na platformę mobilną - Windows Phone oraz platformę serwerową - Windows Server. Kluczową pozycję w portfolio Microsoftu zajmuje również , powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Ponadto w ofercie spółki znajdują się również rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics.

Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing, i jako jedyny dostawca posiada w pełni kompleksową ofertę zarówno aplikacji, infrastruktury, jak i platformy programistycznej w formie usług w . Rozwiązania chmurowe oferowane przez Microsoft mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, jak np. usługa Office 365 czy Windows Azure, ale również w modelach chmury prywatnej oraz hybrydowej, która jest połączeniem obu poprzednich modeli dostosowanym do potrzeb klienta.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora)