Współpraca Bankier.pl z Panoramą Firm

Panorama Firm rozpoczęła w lipcu współpracę z serwisem finansowym Bankier.pl. Obie firmy zdecydowały się na poszerzoną formę współpracy opartą na wymianie treści.

Użytkownicy Bankier.pl mają łatwy dostęp do bazy danych firm i instytucji (1.160 000 firm i ich ofert), oferowanej przez Panoramę Firm.

Na stronie www.pf.pl znajduje się z kolei Internetowe Centrum Finansowe (http://finanse.pf.pl/ ), w którym można znaleźć informacje dostarczane przez Bankier.pl.

- Współpraca z serwisem Bankier.pl daje korzyści zarówno naszym użytkownikom, jak i klientom. Oba nasze serwisy posiadają atrakcyjny profil użytkownika, dzięki czemu klienci reklamujący się w Panoramie Firm mogą dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszej grupy właściwych odbiorców - mówi Piotr Dębski, kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska.

- Oferowane przez firmy usługi są wobec siebie komplementarne. Rozpoczęta współpraca daje możliwość uzyskania efektu synergii, poprzez wzrost transakcyjności i znajomości marki obu firm - komentuje Filip Żok, kierownik marketingu Bankier.pl S.A.