Wklej sobie zakładkę z mapą

Od początku sierpnia każdy może pobrać i umieścić na swojej stronie panel wyszukiwarki Panoramy Firm. Wyszukiwarkę pobrano już 39 razy.

Jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba pobierająca wyszukiwarkę jest zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu serwisu.

Od momentu wprowadzenia tej możliwości Panorama Firm zanotowała 39 pobrań panelu wyszukującego ze strony. Joanna Majewska, kierownik produktu Eniro Polska tak skomentowała ten fakt - Możliwość pobrania wyszukiwarki jest jednym z elementów prowadzonej polityki dystrybucyjnej Eniro Polska. Ilość pobrań świadczy o dużym zainteresowaniu i potwierdza, że warto było ułatwić dostęp do Panoramy Firm w taki sposób.

Dobrym przykładem jak przydatna może być wyszukiwarka Panorama Firm jest wykorzystanie jej przez korporację taksówkową Volfra Taxi 9625. Na stronę korporacji, pod adresem www.volfrataxi.pl, pod zakładką "Oblicz odległość" otwiera się znane uzytkownikom www.pf.pl okienko "Zaplanuj trasę". Po wpisaniu odpowiednich danych klient dowiaduję się, jaką długośc ma trasa i tym samym jest w stanie oszacować koszt przejazdu.

Z pomysłu zadowolony jest prezes Volfra Taxi 9625, Piotr Zimnowodzki - każdy potencjalny klient chciałby znać cenę zamówionego kursu. Teraz ma taką możliwość korzystając z naszej strony internetowej www.volfrataxi.pl, na której jest zainstalowana zakładka Panoramy Firm.