Wirtualnemedia.pl z nową wersją

W nowej odsłonie pokazał się dziś serwis o mediach WirtualneMedia.pl.

Od niedzieli, czyli przez ok. 3 dni, serwis WirtualneMedia.pl nie był dostępny w sieci. Pytanie o przyczynę zniknięcia przesłałem do przedstawicieli serwisu, lecz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Dziś okazało się, że strona przez te 3 dnie wprowadzała nowy redesign. - "Przy wprowadzaniu nowej wersji serwisu wystąpiły pewne problemy techniczne, które spowodowały, że portal nie był dostępny przez kilka dni" - podaje wortal.

Wprowadzone zmiany polegają głównie na zmianach w układzie strony oraz na odświeżeniu szaty graficznej. Jeszcze w tym tygodniu ma wystartować odnowiony dział Praca, serwis blogowy i Forum, a w dalszej kolejności pojawią się odświeżony Program TV i Katalog Firm oraz zupełnie nowe działy m.in. Fotoreportaże.

Oglądalność WirtualneMedia.pl od dwunastu miesięcy utrzymuje się na podobnym poziomie (od września 2008 do września 2009 - za najnowszymi wynikami Megapanel PBI/Gemius). We wrześniu portal odwiedziło 525 tys. real users. Zmniejszyła się natomiast liczba odsłon - ok. 2 mln we wrześniu br. w porównaniu do 2,3 mln w analogicznym okresie rok wcześniej.

Wirtualnemedia.pl z nową wersją