Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wielka migracja

AT&T zakończy w tym tygodniu przenoszenie swoich użytkowników do sieci AT&T Broadband, po tym jak w miniony weekend dotychczasowy dostawca Internetu - ExciteAtHome odłączył ich od Sieci. Inni partnerzy bankrutującego ExciteAtHome tworzą własne sieci by utrzymać swoich klientów.

AT&T poinformowało o przeniesieniu około 40% z 850 tys. klientów do swojej własnej zapasowej sieci, po tym jak Excite odciął im w miniony weekend dostęp do Internetu. W poniedziałek AT&T udało się przenieść ponad 330 tys. swoich użytkowników do nowej sieci AT&T Broadband. Trwa "przeprowadzka" kolejnych użytkowników, która zakończyć się powinna w tym tygodniu.

Z kolei Comcast Cable Communications oraz Cox Communications poinformowały o zawarciu z Excite porozumienia o utrzymania współpracy do czasu, gdy będą posiadały własne sieci. Ich uruchomienie ma ma nastąpić na przestrzeni kilku miesięcy. Porozumienie kosztowało firmy 320 mln USD.

Około 850 tys. użytkowników AT&T Broadband straciło dostęp do Sieci po tym, jak sąd przed którym toczy się postępowanie upadłościowe Excite zezwolił dostawcy na odłączenie użytkowników w celu wynegocjowania lepszych warunków w rozmowach z AT&T. AT&T jest właścicielem 23% udziałów w ExciteAtHome i chce przejąć pozostałe udziały, jednak wierzyciele Excite uważają, że zaproponowana kwota 307 mln USD to zbyt mało.